Latvijas un Lietuvas rallijkrosa čempionāta 1. posms

Ar saistošām cīņām Biķernieku trasē aizvadītas Latvijas un Lietuvas rallijkrosa čempionāta 1.posms. Bez abu jau minēto valstu autosportistiem, sacensībās piedalījās arī Igaunijas pārstāvji. Kopā uzvarētāji tika noskaidroti 7 klasēs. Intriģējoši risinājās BMW RX 3000 klases fināls, kur uzvarētājs nebija skaidrs līdz pat pēdējam aplim. Beigās pirmais finišēja Māris Druva (77). Dramatisks bija arī Supercar klases fināls, kur pēc starta pirmajā pagriezienā notika masu sadursme. Atkārtotajā braucienā, jau mierīgi kontrolējot situāciju, uzvaru guva Edijs Ošs (8).

Intervija - Edijs Ošs, Supercar klases uzvarētājs

Ladas jeb Žiguļu klasē finālā pārāks par visiem izrādījās Kristaps Martinovs (27), bet XTreme bagiju grupā pie uzvaras tika Igaunijas braucējs Tets Vare (15). Tikmēr Super 1600 grupā pilnībā dominēja Lietuvas pārstāvji, kuri izcīnīja pirmās trīs vietas, bet uzvarēja Ritis Gurklis (22). Arī Super 2000 klasē finālā pirmais bija lietuvietis Valds Mikuzis (53), bet otrā finišēja Maija Stakena, kas ar šo vietu bija itin apmierināta.

Intervija - Maija Stakena, 2.vietas ieguvēja Super 200 klasē

Vēl Toyota Yaris kausa jaunajiem sportistiem posmā uzvarēja Linards Jansons (1).