• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Tieša runa. Kāda ir sievietes loma mūsu sabiedrībā?

Tieša runa

Komentāri (3)

jānis ozols
Visskumjākais šajā diskusijā - G.Bojāra centieni visus novilkt līdz savam, visai zemajam, problēmu izpratnes līmenim. Kā kāds sāk runāt kaut ko Bojāram nesaprotamu, tā viņš/a tiek pārtraukts/a. Bet pats visu laiku uzmetas par baigo eksaminatoru. Vai tiešām LTV vadība to nespēj ieraudzīt? Tā taču notiek visos Bojāra raidījumos.
Angela Berke
Šajā diskusijā ļoti bieži novērojams, ko vīrieši pārtrauc sievietes. Gan raidījuma vadītājs, gan citi. Vienkārši sāk runāt pa virsu, nenoklausoties sievietes teikto.
Tikai viena detaļa, bet ļoti zīmīga. Vai ne? ;)
Gita Morris Vāgenheima
Samulsināja tas, ka pieteiktā globālā tēma "kāda ir sievietes loma mūsu sabiedrībā" raidījumā izpaudās kā šaurs, specifisks jautājums par to, ka Latvijas luterāņu baznīca nolēmusi neordinēt sievietes mācītāja amatā.
Ja par šo tematu gribējās TIEŠI PARUNĀT valsts televīzijā, (valstī, kur baznīca ir atdalīta no valsts, starp citu), tad vajadzēja aicināt uz sarunu latviešu luterāņu baznīcas vadību un tās sievietes, kurām atteikta vai liegta ordinācija, un raidījumam likt virsrakstu: KĀDA IR SIEVIETES LOMA LATVIJAS LUTERĀŅU BAZNĪCĀ. Ne?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!