Pirmdiena, 8. augusts

12. sērija

Aitkopim Mario pieder maza bioloģiskā saimniecība. Kādu nakti vilks saplosa vairākus lopus. Mario jau sen brīdināja nacionālā parka vadītāju Filipu Meiksneru par vilkiem un nu grib saukt viņu pie atbildības. Tomēr nejauši viņš uzzina, ka ir vēl viens iemesls dusmoties uz Filipu Meiksneru – viņam ir romāns ar Šarloti. Dusmu pārņemts un, aizmirstot par fiziskajiem ierobežojumiem, Mario uzbrūk savam pretiniekam. Kautiņā viņi viens otru savaino un ar ievainojumiem nonāk Mārtina praksē. Viņus izmeklējot, Mārtins Grūbers atklāj ko neparastu. Parādās iespēja Mario izārstēt, bet Mario, Šarlotei un Filipam būtu jāpieņem grūts lēmums.

Grūberu sētā aizvien valda nesaticība. Hanss ir nolēmis saimniecību pārdot. Viņi ar Zuzanni atkal satuvinās un nolemj turpmāk mazo Sofiju audzināt kopā. Lilī un Mārtins uztraucas par savām mājām un Hansa lēmumu uzskata par ļoti egoistisku. Tikai Līzbete neizpauž savu viedokli. Viņai ir pavisam citi plāni – ar Ludvigu.

Otrdiena, 9. augusts

13. sērija

Potenciālie pircēji ir apskatījuši Grūberu saimniecību un gatavojas izteikt labu piedāvājumu, par ko nepriecājas ne Mārtins, ne Lilī. Savukārt Līzbetei ir pavisam citas domas galvā, un viņa gatavojas kopīgam ceļojumam ar Ludvigu. Bet Ludvigs pēkšņi ir kļuvis savādi atturīgs. Vai tam ir kāda saistība ar Līzbeti vai drīzāk senajiem notikumiem ar Ludviga brāli Johanu?

Mārtina klīnikā tiek nogādāts Antons Brugers, kas klinšu kāpšanas treniņa laikā ir zaudējis samaņu. Viņa neredzīgā dzīvesbiedre pēkšņi piedzīvo gaismas uzplaiksnījumu, un šķiet, ka ir sākusi iedarboties pirms ilga laika veiktā gēnu terapija tīklenes ārstēšanai. Bet Antons sāk satraukties, kā Jana reaģēs, pirmo reizi ieraugot viņu savām acīm.

Trešdiena, 10. augusts

14. sērija

Antons Brugers uztraucas par dzīvi pēc draudzenes Janas Nīmeieres redzes atgūšanas, un viņam arvien biežāk rodas asinsrites problēmas. Mārtins un Aleksandrs cenšas Antonu iedrošināt un nomierināt, taču patiesībā viņiem ir aizdomas, ka Antonam varētu būt smagas problēmas ar sirdi.

Lilī ievācas Annes dzīvoklī, kurš atrodas virs prakses. Mārtins domā par ģimenes nākotni. Šķiet, ka saimniecības pārdošanas dēļ viss aizies postā. Atklājot Ludviga noslēpumu, Mārtins varētu mainīt notikumu gaitu, taču viņš nevēlas sāpināt māti. Mārtins lūdz padomu Annei, un viņai rodas ideja.

12+