Pirmdiena, 8. augusts

4. sērija

Seram Hamfrijam ir jācīnās, kad premjerministra politiskā padomniece Veinraitas kundze pārliecina premjerministru, ka viņai jāpārvācas atpakaļ uz veco kabinetu. Sers Hamfrijs un viņa priekšgājēji jau gadiem ilgi ir mēģinājuši viņu pārcelt citur. Rādās, ka viņš ir saticis pienācīgu pretinieci, kad Veinraitas kundze ierosina premjerministram sera Hamfrija pienākumus saistībā ar paaugstināšanu amatā un iecelšanu amatā nodot kādam citam. 

Otrdiena, 9. augusts

5. sērija

Premjerministram ir jārisina finanšu krīzes saasināšanās, kas liek visiem valdības departamentiem samazināt savus budžetus. Jostu savilkšana sakrīt ar cerēto civildienesta atalgojuma palielinājumu, un sers Hamfrijs un kases sekretārs Frenks nolemj, ka atalgojuma palielinājums jāpaziņo pēc iespējas ātrāk. Sers Hamfrijs lūdz padomu savam priekšgājējam seram Arnoldam Robinsonam un izstrādā plānu, kā uzvarēt premjerministru.

Trešdiena, 10. augusts

6. sērija

Ārlietu ministrijai ir problēmas ar premjerministru, kurš sāk apšaubīt viņu padomu par labu attiecību saglabāšanu ar ASV. Šaubas rada politiskā situācija Sentdžordžas salā, kur partizāni rada draudus, un gaidāmais balsojums ANO par Izraēlas nosodīšanu. Sers Hamfrijs un viņa Ārlietu ministrijas kolēģis, protams, sadarbojas, lai panāktu, ka premjerministrs redz situāciju no viņu skatpunkta. Tomēr premjerministram ir kas padomā.

Ceturtdiena, 11. augusts

7. sērija

Premjerministram Hakeram ir jāieceļ jauns bīskaps, un sers Hamfrijs varētu nodrošināt sev labas vecumdienas, ja viņam izdotos pārliecināt Hakeru, lai ieceļ pašreizējo dekānu bīskapa amatā. Vai viņam tas izdosies? Vai arī Hakers redzēs viņam cauri?

Piektdiena, 12. augusts

8. (nosl.) sērija

Kad MI5 ģenerāldirektors informē premjerministru, ka viņa priekštecis bija padomju aģents, Džims Hakers uzzina, ka pirms dažiem gadiem neviens cits kā sers Hamfrijs viņu bija rūpīgi izmeklējis. Lai atgūtu Hakera uzticību, sers Hamfrijs ierosina izglābt suni, kurš noklīdis artilērijas poligonā. 

12+