Pirmdiena, 8. augusts

2. sērija

Mērdokam ir norunāta tikšanās ar Arturu Konanu Doilu, kurš viņu aizved sev līdzi uz spiritisma seansu. Tajā ar Mērdoku sazinās jauna, nogalināta sieviete. Kad, viņam par lielu pārsteigumu, noteiktajā vietā atrodas sievietes līķis, Mērdoks sāk izmeklēšanu. Tās laikā viņš mēģina noticēt Pensela jaunkundzes spējām un pieņemt to, ka pagātnei jāpaliek pagātnē.

Otrdiena, 9. augusts

3. sērija

Pēc žurku košanas sacīkstēm uzvarējušā suņa saimnieku atrod nosistu. Tā kā laimests ir pazudis, viss norāda uz laupīšanu, turklāt netālu atrod kādu piedzērušos vīru ar asiņainu dūri, kurš, izrādās, ir detektīva Mērdoka tēvs. Mērdoks ir pārliecināts par tēva vainu, tomēr gan Brekenrīds, gan daktere Ogdena viņu mudina paraudzīties plašāk.

Trešdiena, 10. augusts

4. sērija

Melnādaino bokseri Eimosu Robinsonu atrod nogalinātu viesnīcas numurā uzreiz pēc viņa uzvaras pār baltādaino Bobu Salivanu. Visi nospriež, ka vainīga ir viņa sieva Fanija, jo viņu atrada stāvam blakus līķim ar ieroci rokā, tomēr detektīvs Mērdoks tā nedomā. Turklāt atklājas, ka šajā cīņā Eimosam bija paredzēts zaudēt.

Ceturtdiena, 11. augusts

5. sērija

“Makbeta” izrādes laikā no skatuves griestiem izgāžas līķis, gandrīz uzkrītot virsū Stellai Smārtai, galvenās lomas atveidotājai un teātra īpašniecei. Viss liecina, ka tās ir viņas pirmā vīra mirstīgās atliekas, taču viņa apgalvo, ka vīru apglabājusi. Mērdokam rodas aizdomas, ka notikusi ļoti viltīgi izplānota slepkavība.

Piektdiena, 12. augusts

6. sērija

Vendelu Meriku atrod mirušu viņa kāzu dienā. Viņš ticis nogalināts ar sitienu pa galvu ar baznīcas krustu. Drīz vien atklājas, ka Vendelam bija jāprecas, lai saņemtu tēva atstāto mantojumu, turklāt neilgi pirms ceremonijas viņam bijušas intīmas attiecības ar vīrieti. Lai atrisinātu šo lietu, Mērdokam nākas tuvāk iepazīt Toronto homoseksuālistu kopienu.

12+