Pirmdiena, 8. augusts

3633. sērija

Kristofs un Verners nolemj atbrīvoties no Ērika un liek viņam parakstīt atlūgumu. Lai pasargātu Ēriku, Ariāna ieceļ viņu par savu vietnieku. Ēriks sagatavo Ariānai īpašu pārsteigumu. Alfonss atgriežas no Japānas. Hildegarde vēlas pavadīt vakaru divatā ar vīru. Vanesa apsola aiziet uz kino kopā ar Maksi un Beniju, bet tad Verners satiek Alfonsu un piedāvā viņam citu izklaidi. Hanness un Maija gatavojas iet uz golfa kluba rīkoto masku balli, Hanness sagādā ielūgumu arī Širīnai. Lija gatavo Zonnbīhleru virtuvē vakariņas un spēj aizraut Beniju.

Otrdiena, 9. augusts

3634. sērija

Maija un Hanness nespēj vienoties par tērpu izvēli masku ballei un nolemj pārsteigt viens otru. Rozālija sniedz interviju presei, bet izvairās dot tiešu atbildi par pārmetumiem Kristofam un rada iespaidu, ka uzskata Kristofu par vainīgu. Kristofs pieprasa publisku atvainošanos. Lija uzzina par Hildegardes vēlmi pavadīt vakaru divatā ar Alfonsu un lūdz Verneram pārdomāt. Verners sagādā Zonnbīhleriem pārsteigumu. Ariāna pieņem Ērika bildinājumu. Viņš vēlas salaulāties pēc iespējas ātrāk un nepamana Ariānas svārstīšanos.

Trešdiena, 10. augusts

3635. sērija

Selīna un Kornēlijs atgriežas no Anglijas un pretēji Kristofa bažām abi nav satuvinājušies. Kornēlijs pamana, ka Selīna aizvien nav vienaldzīga pret Kristofu. Kad Kristofs pieprasa no Kornēlija likt Selīnu mierā, viņš nesavaldās. Floriāns nespēj aizmirst Maiju un neviļus meklē viņas sabiedrību. Viņš lūdz Maijai salabot viņa veco mednieka cepuri. Pret Rozāliju internetā tiek uzsākta melu kampaņa. Viņa ir pārliecināta, ka to sarīkojis Kristofs. Ariāna izsaka Rozālijai vilinošu piedāvājumu. Pateicībā par pārsteigumu Alfonss ielūdz Verneru uz filmu vakaru, lai skatītos Maritas Maričeli filmas.

Ceturtdiena, 11. augusts

3636. sērija

Maksis netiek uz masku balli un pierunā savā vietā Floriānu pavadīt Vanesu. Redzot Maiju ar Hannesu saskaņotos tērpos, Floriāns steidz pie bāra aizmirsties, bet tur viņu uzlūdz uz deju ļoti pievilcīga sieviete. Selīna neļauj Kristofam turpināt strīdu ar Kornēliju un lūdz nenodot Kornēliju policijai. Neilgi pirms balles sākšanās Lija pazaudē zāles atslēgu. Benijs steidz mātei palīgā un izglābj Liju no nepatīkamas situācijas. Rozālija noraida Ariānas piedāvājumu uzsākt kopīgu apmelošanas kampaņu pret Kristofu. Ariāna nolemj pati realizēt savu plānu.

7+