Pirmdiena, 8. augusts

57. sērija

Par spīti tam, ka Selijai ir sāpīgi noskatīties uz Petras un Migela mīlestību, viņa atkal piekrīt pavadīt laiku kopā ar draudzeni. Iedzīta strupceļā, Elisa iestāsta tēvocim Rikardo, ka Salvadors un Diāna devušies uz kūrortu tikai atpūtas braucienā. Fransiska ir greizsirdīga uz “Ambigū” jauno dziedātāju, kurai Gavrjels izrāda neviltotas simpātijas.

Otrdiena, 9. augusts

58. sērija

Adela paziņo savām māsām, ka grasās precēties ar mirušā vīra draugu Mauro. Tikmēr arī Salvadors fabrikā sagādā pārsteigumu Diānai. Selija, kura pievērsusies rakstniecībai, mēģina iegūt māsu piekrišanu, lai izmantotu viņu tēlus savos stāstos, piešķirot viņām citus vārdus.

Trešdiena, 10. augusts

59. sērija

Pēc ilgām šaubām Blanka tomēr nolemj piedot savam neuzticīgajam līgavainim Rodolfo. Atklātā sarunā Salvadors beidzot atzīstas Diānai, ka viņa ir vienīgā sieviete, kuru viņš jebkad ir mīlējis. Selija publicē savus pirmos stāstus ar pseidonīmu Romans Kavaljero.

Ceturtdiena, 11. augusts

60. sērija

Kad avīzē grib publicēt interviju ar Selijas stāstu autoru, meitene izmisīgi meklē risinājumu, kā neatklāt savu patieso identitāti. Adela lūdz tēvocim Rikardo kļūt par viņas liecinieku kāzās, tomēr nesaņem gaidīto atbildi. Uzzinot par Amālijas grūto pagātni, Fransiskai beidzot rodas simpātijas pret “Ambigū” jauno dziedātāju.

Piektdiena, 12. augusts

61. sērija

Rodolfo paziņo Adelai, ka Mauro nav veicis pirmo kredīta maksājumu, turklāt nav atgriezies no Londonas. Pēc ilgas pierunāšanas Bernardo piekrīt uzdoties par Romanu Kavaljero – Selijas stāstu autoru. Par spīti visiem centieniem, Blankas un Rodolfo attiecības neatgriežas vecajās sliedēs.

12+