• Vārda diena: Fricis, Vikentijs
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 762mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

U-18 hokeja izlases pārbaudes spēle. Latvija - Norvēģija

Latvijas U18 hokeja izlase gatavojas cīņām Pasauels čempionāta Elites divīzijā – čempionāts gan tikai nākamā gada sākumā, bet komandas taktiku Oļegs Sorokins veido jau tagad. Norvēģija latviešiem labi zināma pretiniece dažādās vecuma grupās. Pirmajā pārbaudē – mūsu U18 izlases spēle priecēja, jau pirmajā trešdaļā divi gūti vārti, turklāt norvēģiem iespēju bija gaužām maz. Mūsējo uzvaru ziemeļnieki sāka apdraudēt vien trešajā periodā – norvēģi vienus vārtus atguva, turklāt viņiem bija arī pāris teicamas iespējas panākt neizšķirtu, bet uz maiņu nākušais vārtsargs Ēriks Vītols palika nepārspēts. Pusotru minūti pirms spēles beigām Latvija ar teicamu pretuzbrukumu panāca 3:1 un uzvarēja pirmajā spēlē.

Intervija - Roberts Petrovičs, Latvijas U18 izlases uzbrucējs

Kopā pret Norvēģiju Latvijas jaunā maiņa aizvadīs trīs pārbaudes spēles. Pēc tam jaunie hokejisti atgriezīsies savās klubu komandās.