Noslēdzošajās spēlēs pret Norvēģiju un Gibraltāru būs jāiztiek bez vārtsarga Pāvela Šteinbora un vidējās līnijas līderiem Kristera Tobera un Jāņa Ikaunieka.
Šteinbora prombūtnē interesanta ir vārtsargu situācija, jo Roberts Ozols Riga Fc rindās nav spēlējis kopš 23. oktobra, bet Rihards Matrevics un Krišjānis Zviedris regulāri spēlē klubu rindās attiecīgi Valmierā un Liepājā, bet nav aizvadījuši nevienu spēli izlasē.

Intervija - Rihards Matrevics, Latvijas futbola valstsvienības vārtsargs

Sākoties izlases nometnei savainojumā iedzīvojās pussargs Daniels Ontužāns, viņa vietā komandai pievienojās RFS spēlētājs Renārs Varslavāns.
Šovakar Daugavas stadionā trenējās tikai 11 futbolisti, trīs aizvadīja nodarbību svaru zālē, bet pārējie devās pastaigā pa Mežaparku.
Laukumā treniņu aizvadīja arī centra aizsargs Mārcis Ošs, kurš novembra sākumā pirmo reizi tika laukumā Šveices otrās līgas Lozannas kluba rindās.

Intervija - Mārcis Ošs, Latvijas futbola valstsvienības aizsargs

Noslēdzošās divas spēles PK kvalifikācija Latvija aizvadīs izbraukumā. 13. novembrī Norvēģijā, bet 16. novembrī Gibraltārā. Augstāk par 5. vietu grupā Daiņa Kazakeviča komanda praktiski vairs nevar pakāpties.