Tagad viņš atkal satiek dažus no ceļā iepazītajiem cilvēkiem, parāda, kas notika filmēšanas aizkulisēs, un runā par milzīgajām pārmaiņām, kuras pieredzēja, apceļojot pasauli.

Ceturtdiena, 8. decembris

1. sērija

Saimons atceras dažus iespaidīgus cilvēkus, kurus satika, apceļojot zemeslodi. Viņš uzzina, kas noticis ar desmit gadus vecu zēnu, kurš agrāk strādāja briesmīgos apstākļos Bangladešas stikla fabrikā. Saimons satiek gan Mjanmas cilvēktiesību aktīvisti, kuru vajā Mjanmas hunta, gan bezpajumtnieci, kura mitinās dzelzceļa tiltā bagātajā Losandželosā, kā arī atminas daudzus citus cilvēkus, kas neizdzēšami iespiedušies viņa atmiņā.

Piektdiena, 9. decembris

2. sērija

Saimons atceras dažas nedrošākās un bīstamākās situācijas, kādās nokļuvis, apceļojot pasauli. Viņš ir gan piedzīvojis apšaudi kara plosītajā Mogadīšo Somālijā, gan cietis no cīkstonēm Meksikā, gan ticis pie Somālijas diplomāta pases. Viņam ir bijusi darīšana arī ar Krievijas policiju un slepeno dienestu. Saimons atceras gan sastapšanos ar Salvadoras brīvprātīgo paramediķu komandu, gan ar Itālijas policiju, kas varonīgi cīnās ar mafiju un apkaro narkotiku kontrabandu.

Incredible Journeys with Simon Reeve. Lielbritānija. 2021.

12+