Latvijas hokeja virslīga. "Mogo/LSPA" – HK "Dinaburga"

Latvijas virslīgas vienīgajā mačā laukuma tikās «Mogo»/LSPA un Daugavpils «Dinaburgas» komandas. Lai arī vienības tabulā šķīra četras vietas un 15 punkti, tomēr diez vai kāds pieļāva, ka rīdzinieku pārsvars beigās būs tik liels. Tiesa, te jāpiebilst, ka pirmajos divos periodos nekas par to neliecināja. Pirmās 20 minūtes pagāja bez vārtu guvumiem, bet otrajā pat ar 2-1 vadībā izvirzījās daugavpilieši. Un tikai trešajā trešdaļā «Mogo» sagrieza tādus uzbrukuma virpuļus, ka viesi padevās faktiski bez pretestības. Šo 20 minūšu laika ripa «Dinaburgas» cietoksnī paviesojās 8 reizes. Spēles beigu rezultāts graujoša «Mogo» uzvara ar 9-2. Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Andris Siksnis, bet četrus rezultativitātes punktus nopelnīja Juris Ziemiņš.