Pasaules kausa 7.posma otrā diena sākās ar dāmu startiem. Latvijas sportistēm prognozes bija cerīgas. Tomēr līdz galam tās nepiepildījās. No četrām latvietēm augstāko vietu sasniedza Elīza Tīruma. Pieļaujot kļūdas abos braucienos, summā viņai sestā vieta. 

Intervija - Elīza Tīruma, PK posma 6.vietas ieguvēja

Otra labākā no mūsējām Elīna Ieva Vītola izcīnīja 8., bet Ulla Zirne -14 vietu. Sigita Bērziņa, pēc rupjas kļūdas pirmā brauciena startā netika augstāk par 19.pozīciju. Tikmēr uzvara posmā tika austrietei Medelainai Eglei, aiz kuras palika vāciete Jūlija Taubitca un Tatajana Ivanova no Krievijas. Sprinta kauss mūsējiem sākās neveiksmīgi, jo kritienu piedzīvoja Riks Kristens Rozītis. Toties Kristers Aparjods, lai arī bija līderis, finiša posmā pieļāva kļūdas un bija spiests samierināties ar 2.vietu.

Intervija - Kristers Aparjods, 2.vietas ieguvējs Sprinta kausā

Par patīkamu turpinājumu parūpējās Andris un Juris Šici, ka uzvarēja Sprinta kausā divniekiem. Mārtiņš Bots un Roberts Plūme bija 5.

Intervija – Andris un Juris Šici, Sprinta kausa uzvarētāji

Dāmu Sprintā labāko rezultātu no latvietēm sasniedza Ulla Zirne, kura ieguva 7.vietu. Elīza Tīruma un Elīna Ieva Vītola ar kļūdām palika 14. un 13.vietā. Uzvara tika Tatjanai Ivanovai.