Volejbola Meistarlīga. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - "Gargzdai Amber-Arlanga"

Baltijas vīriešu basketbola līgā šodien ļoti saistoši ritēja RTU Robežsardze Jūrmala un Garzdai Amber – Arlanga vienību duelis. Viesu komandu trenē mūsu speciālists Austris Štāls. Līdz šim labāki panākumi bija viesiem. To viņi apstiprināja, uzvarot 1.setu. Toties divos nākamajos jau ar vienādu rezultātu 25-22 pārāki bija RTU volejbolisti. Diemžēl ar raksturu, daudzveidīgāku spēli uzbrukumā, vairāk izmantojot 1.tepmpa uzbrucējus, lietuvieši panāca pa setiem neizšķirtu 2-2. Arī 5. izšķirošajā setā labāk veicās pretiniekiem, kas sev par labu vērsa arī Robežsardzes kļūdas. Līdz ar to mūsējiem zaudējums setā ar 10-15, bet visā spēlē ar 2-3.