• Piektdiena, 2020. gada 10. jūlijs
  • Vārda diena: Lija, Olīvija, Odrija, Olivers
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Sarkanais mežs» 3. sērija. «Vai šeit var dabūt alu?»

Sarkanais mežs

«Vai šeit var dabūt alu?»

Vitolds piekrīt doties uz Latviju. Silarājs viņam apsola parūpēties par Veltu, kamēr Vitolds ir prom. Uz kuģa Vitolds satiek Rubeni -savu pārinieku misijā. Abi nakts aizsegā izceļas Kurzemes piekrastē. Aģenti dodas satikt kontaktpersonu, kas viņus aizvedīs pie mežabrāļiem. MI6 pazaudē sakarus ar Vitoldu un Rubeni.

Komentāri (2)

Aldis Goldsmits
LTV 1 idiotu kantoris, kas taisa stulbu tulkojumu virsū runai... nevar kā visur normālās valstīs (Igaunija, Lietuva utt.), laist apakšā titrus, lai oriģinālo valodu varētu dzirdēt, un arī tad kurlmēmie varētu skatīties...
Elina Abika
Paldies! Beidzot lieliskas kvalitātes TV daudzsēriju filma! Sen bija laiks! Kaut nu nākotnē mūs tā palutinātu biežāk! Vienīgais lūgums - apskaņošana - ja filmu vērojam no lsm.lv portāla (nezinu kā parastā TV apraidē), ārkārtīgi traucējoši ir krievu un angļu valodas dialogi, kam pāri skan latviešu valodas tulkojums: abas valodas "sapinās". Noteikti būtu viegāk klausīties, ja a) svešvalodu skanēšanas laikā būtu tikai subtitri; b) vai tajā brīdī svešvaloda tiktu pieklusināta kā tas tiek darīts ar ārvalstu filmām. Paldies! Ceru, ka atsauksme tiks uzklausīta!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Sarkanais mežs» 5. - 6. sērija

Sarkanais mežs
Anotācija

«Sarkanais mežs» 3. - 4. sērija

Sarkanais mežs

«Sarkanais mežs» 12. sērija. (oriģinālvalodā)

Sarkanais mežs

«Sarkanais mežs» 11. sērija. (oriģinālvalodā) 2

Sarkanais mežs

Sarkanais mežs 12. sērija 4

Sarkanais mežs