• Sestdiena, 2020. gada 15. augusts
  • Vārda diena: Dzelde, Zenta, Zelda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens

Latvija pēdējā vietā Eiropas Savienībā ar attieksmi pret viendzimuma pāriem. Vai ar to lepoties? Kā veicies igauņiem, kuri drīkst reģistrēt partnerattiecības? Un cik ļoti šodien Latvijas politiķi turas pie savulaik Šlesera uzspiestā zīmoga - geji nav cilvēki, kam būtu jādod tiesības.

Komentāri (4)

Jānis Laiks
Jauks un vajadzīgs raidījums, biežāk tādu atkārtot, lai LV atpalikušo publiku izglītotu! Es liktu lielāku akcentu uz to, ka visas nosauktās problēmas ir arī heteroseksuāliem CIVILLAULĪBĀ esošiem pāriem ar bērniem un NĪ. Var atrast spilgtākus un ne tik pazīstamus piemērus, cilvēki jebkurā gadījumā cieš no likumdevēju truluma.
Jā, un Strīķei sveiciens - esmu JKP vēlētājs un man IR SVARĪGI, lai kopdzīves un pat viendzimuma laulību likums tiktu pieņemts, bet šleser-baštika murgs no Satversmes - svītrots. Jau iepriekšējās vēlēšanās Strīķi svītroju viņas agresivitātes dēļ, tagad to darīšu arī viņas tumsonības dēļ. Ieteiktu JKP veikt aptauju savu atbalstītāju vidū, lai nevarētu izplatīt maldus.
Kristine Bērziņa
Gejs vai lezba ir tajā sociuma slānī kur ietilpst slepkavas, izvarotāji, pedofīli, prostitūtas.Tad varbūt aizdomāsimies par viņu ,,likumisko tiesiskumu,, arī ????Mans uzskats ir nepārprotams šie pāri existē un existēs ar vai bez likuma, tāpat kā iepriekš nosauktie. Bet viņi bērnus nedrīkst audzināt. Pirmkārt , tās ir amorālas un sabiedrībai nepieņemamas attiecības.Bērns cietīs no sabiedrības, kaunēsies no vecākiem un galu galā izaugs par sabiedrības izstumto, kurš piekops amorālu dzīvesveidu naida dēļ.
Martins Veide
Un kas tiem hetero liedz sareĢistrēt?ticši,viņu pašu bezdarbība nesakārtojot dzīvi ir trulums.un trulums ir vienīgo patieso formulējumu saukt par murgu-trulums un riebīgi meli
Silvija Potasa
Partneru attiecības tomēr neizklausās pēc ğimenes. Ātrāk ir kā darījuma līgums. Dabā ir zelta likums,kas rada auglību. Ko darīt,ja auglība nerodas,bet partneri dzīvo kopā? Tā gadās arī oficiālajās ğimenēs. Ğimene ir tā,kas vairo un audzina savus un arī ne savus bērnus. Pārējie ir tukšziedi. Darījumu partneri. Kopdzīves likums ğimeni neradīs.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Aizliegtais paņēmiens». Erudīcijas spēle politiķiem

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Visādi zaļumi»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Visādi zaļumi»

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Digitālās pēdas jeb kas mūs izseko»

Aizliegtais paņēmiens