• Piektdiena, 2020. gada 10. jūlijs
  • Vārda diena: Lija, Olīvija, Odrija, Olivers
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 3. - 7. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 9. aprīlis

3. sērija

Pedro paziņo Huanai, ka viņai izmaksās vienu miljonu dolāru. Sens Margaritas draugs Porfirio ierodas izteikt līdzjūtību Ortensijai, sastop tur Margaritu, piedāvā viņai darbu un aicina pusdienās, bet Margaritai ir simpātijas pret Antonio. Antonio pie Roksanas mājas sastop Agustinu.

Haizivs netic, ka Ramons atstājis Sofiju autoostā, tad atbrauc pati Sofija un apstiprina Ramona stāstīto. Tēvs pasaka Sofijai, ka viņai būs jāciena ar Timoteo noslēgtā vienošanās par kāzām. Sofija aizbēg no mājām un dodas pie Ramona. Viņi nolemj kopā doties uz Mehiko, bet Ramons vispirms grib atvadīties no Valentes. Sofiju notver Haizivs rokaspuisis Hasinto.

Otrdiena, 10. aprīlis

4. sērija

Ramons atbrīvo Sofiju. Ramona boss atklāj bandītiem Ramona adresi. Ramons un Sofija redz, ka māja tiek uzmanīta. Tā kā viņš netiek pie naudas, nolemj doties ar stopiem. Ramons palīdz salabot šoferim kravas auto. Viņš viņus paņem līdzi, bet Ramonam un Sofijai nākas bēgt, jo auto aptur bandīti.

Abi turpina ceļu kājām. Notiek Rikardo un Katijas bēres. Hulio un Huanai ir savstarpējas simpātijas. Hulio dod viņai padomu, kur ieguldīt apdrošināšanas naudu, lai būtu peļņa. Fransisko grasās precēt Favjolu. Margarita sāk advokātes darbu pie Porfirio. Agustino no Fransisko uzzina, ka Huana mantojusi miljonu.

Trešdiena, 11. aprīlis

5. sērija

Favjola un Andrea neļauj atlaist Huanu. Sašutusī Ortensija izjautā Hulio par brokastošanu kopā ar Huanu. Porfirio un Margarita pie restorāna redz, kā Roksana skūpstās ar Agustinu. Tikmēr Roksanas un Antonio attiecības sāk uzlaboties. Ortensija lūdz, lai Porfirio palīdz viņai cīnīties par apdrošināšanas prēmiju. Hasinto atrod, kur apmetusies Sofija un Ramons. Rosendo viņam pavēl likvidēt Ramonu, tomēr Sofija viņu pārliecina to nedarīt.

Ceturtdiena, 12. aprīlis

6. sērija

Porfirio atzīstas Margaritai, ka piekrita palīdzēt Ortensijai, lai parādītu, ka šajā lietā nekas nav darāms. Ramons skrien pakaļ Sofijai un redz, kā viņa iekāpj mašīnā pie Hasinto. Viņš nolemj atgriezties Mehiko. Favjola dzird Huanas telefonsarunu ar Pedro un saprot, ka Huana grasās paturēt apdrošināšanas prēmiju sev. Viņa nosauc Huanu par liekuli. Huana apvainojas un aiziet. Antonio lūdz, lai Roksana atgriežas pie viņa. Sofija pieprasa, lai Timoteo pierāda, ka tas bērns nav no viņa.

Piektdiena, 13. aprīlis

7. sērija

Favjola atver dzīvokļa durvis. Tur ir Ramons, kurš vaicā pēc savas mātes. Ortensija dodas līdzi Margaritai. Luisa un Dalija saka Huanai, lai viņa neatgriežas Medinu mājās, Huana nepaklausa un dodas prom. Roksana pasaka Antonio, ka viņai būšot jādodas darījumu braucienā uz Maiami. Hulio laimē ruletē un piekrīt spēlēt ar Emilijas draugiem. Antonio izsaka cerību, ka pēc brauciena Roksana atgriezīsies pie viņa. Ortensija padzen Huanu no mājas. Ortensija pasaka Horhem, ka sūdzēšot Huanu tiesā. Kad Huana atgriežas Luisas mājā, tur priekšā ir Ramons. Huana ir laimīga satikt dēlu. Margarita ierodas darbā pie Porfirio. Porfirio lūdz, lai Margarita viņam palīdz tikt galā ar Ortensiju. Ramons pasaka mammai, ka viņam Tihuanā salauza sirdi. Ortensija, pētīdama sava dēla parakstu uz dzīvības apdrošināšanas polises, paziņo Porfirio, ka tas nav īsts.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons