Otrdiena, 9. aprīlis

31. sērija

Dvīņu mājā valda bezmiegs. Anete un Ralfs pārdzīvo par DNS testa rezultātiem un nespēj ne gulēt, ne strādāt. Veronika uzskata, ka nozagtie laulības gredzeni ir slikta zīme viņas laulībai ar Zurabu. Pēteris baidās, ka viņu māja tiks apzagta nākamā. Zagļi nolemj ielauzties Zuraba autoservisā, bet nenojauš, ka Dāvids šajā naktī strādā. Irīna ignorē Oskara brīdinājumu, ka viņas jaunais draugs ir zaglis. Tiek plānota jauna zādzība.

Trešdiena, 10. aprīlis

32. sērija

Ralfs cenšas nepieļaut, ka privātās dzīves peripetijas traucē darbam, un dodas uz autosolonu taisīt reklāmas foto. Anete saņem Zuraba/Ralfa DNS testa rezultātus un nolemj visu izstāstīt saviem vecākiem. Policija izplata zagļa fotorobotu. Veronika meklē mierinājumu pie savas senās draudzenes Emīlijas. Zurabs baidās no pirmās tikšanās ar savu pieaugušo dēlu. Dāvids atpazīst cilvēku, kas viņam pārdevis zagto fotoaparātu.

Ceturtdiena, 11. aprīlis

33. sērija

Irīna uzskata, ka visi apkārtējie ir sazvērējušies pret viņu un Mareku. Anete un Ralfs pārdzīvo, ka dzīve ir netaisnīga. Veronika uztraucas, ka Zuraba ārlaulības dēls izjauks ģimenes harmoniju un pretendēs uz mantojumu. Ralfs izlemj pārtraukt sadarbību ar Nika žurnālu, lai nebūtu vairs jāsatiek Anete. Zurabs pieņem lēmumu oficiāli atzīt savu dēlu. Dāvids sniedz liecību policijā un uzzina Mareka rūpīgi glabāto noslēpumu. Ierodas Ralfa māte Marija.