• Otrdiena, 2021. gada 19. janvāris
  • Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā skaidrs, -10 °C, D/DA vējš, 4,12m/s
LSM Bērnistaba

«Pa straumei». Līgatne

Pa straumei

Mežonīgo Līgatni jaunieši iepazīs no dažādiem skatu punktiem. Roberts metīsies to iepazīt no ūdens puses, bet Elīna ar Urgu ļausies krasta priekiem. Kamēr Roberts ar kajaku trauksies pa vienas no Latvijas straujāko upju līkumiem, Elīna Vienkoču parkā izveidos koka traukus, Līgatnē apskatīs foreļu nārsta ceļu, netālajā zivjaudzētavā uzzinās, kā tiek audzētas foreles, un sagādās kādu krāšņu eksemplāru vakariņām.

Tikmēr Roberts ar vienu no Latvijas labākajiem šefpavāriem - «3 pavāru restorāna» un restorāna «3» īpašnieku Ēriku Dreibantu aizstaigās līdz slavenajiem Ķiberkalna pagrabiem pēc uzkodām  un visi kopā «Pavāru radošajā mājā» pagatavos gardu maltīti no vietējiem labumiem. Līgatnes upes stāstā nozīmīga vieta būs arī Eiropas līmeņa industriālajam mantojumam – Līgatnes papīrfabrikai un tai pieguļošajam strādnieku ciematam, kuru aplūkot un izzīmēt palīdzēs Līgatnē dzimušais rakstnieks Pauls Bankovskis. Pie Līgatnes ietekas Gaujā būs iespēja ielūkoties un ieturēties slepenajā padomju laika bunkurā.

Komentāri (4)

Jirzhi Vancaneks
Ja pirmajā sērijā jaunieši un vispār viss bija bik neveikli, tad, - jo tālāk, jo jaunieši atveras, stāsts jo interesantāks un viss jo labāk! Paldies!
Rolands Ādlers
Filmā šis tas bija samelots.Nekas netika sabumbots,kā tikai tilts pār Gauju!Fabrika un klubs tika aizdedzināti,arī šur tur tika uzspridzinātas iekārtas,kā arī visi tiltiņi.Pats ar vecotēvu rītā,kad vācieši bija prom un krievi vēl nebija ienākuši,bijām aizgājuši līdz fabrikai,kura vēl šur tur dega un kūpēja,un tad līdz kultūras namam,kurš ar vēl kūpēja.Līgatnē ražoja visa veida papīrus,pat ar ūdenszīmēm.Produkciju ar mazbānīti nogādāja līdz Līgatnes stacijai(6km).Fabrika apgādāja visu ciematu ar savu saražoto elektroenerģiju.Pēc kara,vācu armijas gūstekņi atjaunoja fabriku.Viņi brīvi pārietojās pa Līgatni un vēl Līgo svētkos uzspēlēja super muziku Gaujmalā!!!
Biruta Rižesčenoka
Ļoti laba, izzinoša un sirsnīga ceļojumu sērija! Mīlīgi jaunieši, bez izlikšanās,uzspēles - bet Urga- zvaigzne! Sevišķi, kad filmēts no Urgai piestiprinātā aparātiņa - nevaru nesmieties kā ausis suņukam iet ļiketu ļekatu! Tāds arī iespaids, ka Urgai šitais piedzīvojums vislabāk iet pie sirds! Muzikālais noformējums piemērots, dziesmas
savdabīgas un dod ritmu piedzīvojumiem. Ļoti daudzi atzinīgi izsakās un priecājas
par šo sēriju. Paldies visiem kas šo veidoja! Veiksmes!
Rolands Rauza
Raidījum apraksts neiet kopā ar pašu raidījumu:
"Tikmēr Roberts ar vienu no Latvijas labākajiem šefpavāriem - «3 pavāru restorāna» un restorāna «3» īpašnieku Ēriku Dreibantu aizstaigās līdz slavenajiem Ķiberkalna pagrabiem pēc uzkodām un visi kopā «Pavāru radošajā mājā» pagatavos gardu maltīti no vietējiem labumiem."
Radījumā bija cits šefpavārs..

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Pa straumei. Tartaka

Pa straumei

«Pa straumei». Tērvete

Pa straumei
Anotācija

«Pa straumei». Tartaka 1

Pa straumei
Anotācija

«Pa straumei». Līgatne

Pa straumei
Anotācija

«Pa straumei». Tērvete

Pa straumei