Pirmdiena, 9. maijs

3582. sērija

Mihaels vēlas pieteikties uz slimnīcas galvenā ārsta posteni, bet bažījas, ka konkurējošais pretendents dakteris Kamms saņems lielāku atbalstu. Ariāna izmanto situāciju un šantažē Rozāliju. Rozālija lauž doto solījumu un paraksta meža zemes zonējuma maiņu. Floriāns sarauj attiecības ar brāli. Lai arī pierādījumi ir iznīcināti, Kornēlijam rodas ideja, kā iegūt laiku un sagādāt jaunus pierādījumus. Vanesa aizvien lolo cerības iegūt Makša simpātijas. Širīna paziņo Vanesai, ka Maksis viņu tikai izmanto. Hildegarde saņem vilinošu piedāvājumu uzstāties pavāru televīzijas šovā. Andrē samelo, ka pazīst producentu un ka atteicās filmēties šovā.

Otrdiena, 10. maijs

3583. sērija

Selīna izstāsta Maijai, ka gatavojas kāzām ar Kristofu. Maija vēlas, lai Selīna nesteigtos. Kornēlijs uzzina par Selīnas nodomiem un cenšas viņu atrunāt. Rozālija nespēj atzīties Mihaelam par Ariānas šantāžu un meklē atrunas. Mihaels jūtas vīlies, jo nojauš, ka Rozālija viņam nestāsta patiesību. Vanesa atsakās ticēt Širīnai un cenšas iepatikties Maksim. Kornēlija un Kristofs nolemj kopā uzstāties labdarības pasākumā ar klavieru priekšnesumu. Roberts kļūst greizsirdīgs. 

Trešdiena, 11. maijs

3584. sērija

Selīna uzzina, ka Larss Šternbergs patiesībā ir Kornēlijs, tomēr atsakās tam ticēt un prasa laiku patiesības noskaidrošanai. Kristofs pamana Selīnas un Kornēlija kaislīgo skaidrošanos un vēlas dzirdēt paskaidrojumu. Maksis nolemj, ka Širīna ir greizsirdīga uz Vanesu, un izdomā meiteni pārbaudīt, nenojauzdams, kādu iespaidu tas atstāj uz Vanesu. Verneram nepatīk Kornēlijas un Kristofa vingrināšanās klavierspēlē. Viņš nolemj aprunāties ar Kornēliju. Rozālija cenšas pielabināties Mihaelam un apsola turpmāk pildīt savus vēlēšanu solījumus.

Ceturtdiena, 12. maijs

3585. sērija

Selīna dusmojas uz Maiju un Kornēliju un nespēj piedot viņu klusēšanu daudzu gadu garumā. Kornēlijs paziņo, ka turpinās cīnīties par sievas mīlestību, bet tad kļūst par liecinieku Kristofa bildinājumam. Vanesa atzīstas Maksim, ka ir viņā iemīlējusies, Maksis atklāj, ka nespēj atbildēt viņas jūtām. Maija un Floriāns vēlas noskaidrot, vai Ariāna mēģināja noindēt Selīnu, bet nespēj atrast pierādījumus. Rozālija uzzina, ka dakteris Kamms nodeva informāciju presei par Mihaela atkarību no tabletēm. Rozālija nolemj iesaistīt vērtēšanas komisijā Hildegardi, lai viņa balsotu par Mihaelu.

7+