• Pirmdiena, 2020. gada 26. oktobris
  • Vārda diena: Kaiva, Amanda, Amanta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Raivis Dzintars

1:1

Komentāri (7)

Māris Brūders
Un man Likās ka saimā ir tikai vieni lieli poulisti,
kas ir ilgstošā opozīcijā.
Bet izrādās arī pozīcijā, re! viena partija, ir ar diži populistikiem lozungiem.
Inese Miščenko
Anda, es izteicu savu viedokli par raidījumu.
Jums arī ir iespēja to darīt. Lūdzu. Kas vēlēsies - tas ar Jūsu domām iepazīsies.
Bet Jums nav jākomentē mans viedoklis!! Kā vēlos - tā domāju. Ar cieņu -
Gita Morris Vāgenheima
P.S. Un, ja prezidenta izraudzīšanas kārtība rada tik daudz aizdomu un neuzticības, tad nākamajos četros gados JĀIZSTRĀDĀ cita - caurspīdīga, uzticama, shēmu necaurlaidīga kārtība! - - - - - -

Ir sekots prezidentu izraudzīšanai kopš Gunta Ulmaņa laikiem, un jāatzīstas, ka šogad parādījās ievērojams progress - kandidātus nosauca, viņiem deva iespēju izteikties; bet galvenais - prezidents netika pēkšņi izvilkts kā trusītis no burvju mākslinieka cilindra!
Gita Morris Vāgenheima
Jābeidz taču tie neauglīgie pūliņi noskaidrot, kā kurš Saeimas loceklis ir balsojis AIZKLĀTĀ balsojumā! Tā ir AIZKLĀTA balsojuma pamatjēga, ka neviens nezina, kā kurš ir balsojis - neatkarīgi no tā, kā svinīgi apsolīja balsot savas frakcijas sēdē. Un, ja frakcijas sēdē vispār vienojas, par ko balsot vai nebalsot, un tas tiek izziņots masu plašsaziņas līdzekļos, tad tas vispār vairs nav AIZKLĀTS balsojums, bet iepriekšēja vienošanās; un, ja var iepriekš vienoties, tad, kādēļ vispār vēl ir jābalso? Diemžēl vai paldiesdievam AIZKLĀTĀ balsojumā nav iespējams pārliecināties, kā kurš ir balsojis, un tāpēc gana kalkulēt un minēt! Prezidents ir ievēlēts. Jāiet tālāk. Un, ja ir aizdomas par balsu pirkšanām, tad ar konkrētiem pierādījumiem jāgriežas attiecīgajās instancēs.
Sandra Kravale
Nez kāpēc pēdējā laika intervijās arvien vairāk šķiet ka paši raidījuma vadītāji ir sapinušies politisko kuluāru intrigās un konkrēti ar interviju palīdzību ārkārtīgi neobjektīvā veidā interviju dalībniekus un to pārstāvošos politiskos spēkus cenšas ''pazemot'' ''iznīcināt'' kā nu paši spēj. Intervijas kopsavilkumā ir vājas un drīzāk agresīvas no vadītāju puses. It īpaši nepatīk šīs raidījums kopš I.Spriņģe intervēja I.Mūrnieci, tas parādīja skaidri cik raidījumā vadītāji ir neobjektīvi un skatītājiem nesniedz to taisnību, kas būtu jāsniedz! :) bet visādā ziņā raidījuma ideja nav slikta, tikai izpildījums vājš!
Inese Miščenko
Paldies par saturīgo interviju!
Nu, maksātnespējas administratoru jautājums ir NA "vājā" vieta. .To diemžēl nevar noliegt.
Anda Vanaga
Intervija nebija saturīga, tā bija agresīva, NA aizsaroša un nomelnojoša.
G.Rēders izmantoja veco, efektīvo krievu stilu - rupji pārtraukt intervējamo, neļaujot R.Dzintaram atbildēt, argumentēt savu viedokli, tikai mala savu, viņaprāt - vienīgo pareizo.
Kādēļ 1:1 aicina viesus, ja grib dzirdēt un publiskot tikai pašu raidījuma vadītāju personīgo viedokli?!
Un maksātnespējas administratoru jautājums nav vis NA "vājā" vieta, bet gan "birka", ko dadzbalsīgi kladzinot un tiražējot, NA veiksmīgi piekāruši pērkamie V žurnālisti.
Pārskatiet partiju lielo ziedotāju sarakstus - tur jūs izlasīsiet, kuras partijas un par kādu cenu lobē maksātnespējas administratorus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

1:1. Gundars Rēders: Guntars Račs 3

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Guntars Račs 1

1:1

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Uga Dumpis

1:1