Zolitūdē iebrūkot lielveikala «Maxima» griestiem, Latvija ir piedzīvojusi traģēdiju, kas satricinājusi visu tautu un atbalsojas pasaulē. Kurš ir vainīgs notikušajā un kam būtu jāuzņemas atbildība, otrdien LTV raidījumā «1:1» („Viens pret vienu«) runās būvkompānijas »Re & Re" līdzīpašnieki - valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš un ģenerāldirektors Didzis Putniņš. Raidījumu vadīs žurnāliste Inga Spriņģe.

LTV1 raidījums „1:1« („Viens pret vienu») veidots pēc britu televīzijas „hard talk" parauga, kur studijā satiekas sabiedrībā zināma personība un žurnālists. Katru otrdienu 45 minūšu garā intervijā raidījuma viesi izjautā pieredzējušie žurnālisti Inga Spriņģe vai Gundars Rēders. Viesi tiek izvēlēti, vadoties pēc aktualitātēm vai konkrētās personas potenciālās ietekmes uz sagaidāmajiem notikumiem nākotnē. Uz raidījumu tiek aicināti dažādu jomu pārstāvji - valsts pirmās amatpersonas, biznesa, kultūras un nevalstiskā sektora pārstāvji.

Raidījums skatāms arī Latvijas Televīzijas mājas lapā www.ltv.lv. Aktuālās ziņas un problēmjautājumi pēc raidījuma lasāmi sabiedrisko mediju ziņu portālā www.lsm.lv.