• Pirmdiena, 2020. gada 13. jūlijs
  • Vārda diena: Margarita, Margrieta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Mans mīļais Ramons. 67. - 71. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 9. jūlijs

Agustins pārdzīvo Roksanas nodevību. Ramons ir spiests atgādināt Sofijai, ka viņi ir tikai draugi. Roksana kopā ar Djego aizbrauc pie savas draudzenes Martas, lai Antonio nevarētu viņus atrast. Luisa nolemj aizmirst Benito un tikties ar Finito. Horhe lūdz Andreu pavadīt kopā ar viņu vienu dienu, lai atvadītos. Ortensijas neciešamās uzvedības dēļ medmāsa aiziet no darba. Fredesvinda nofotografē Finito un Luisu uz ielas skūpstāmies un aiznes bildi Benito. Benito piedzeras un tiek atlaists no darba. Finito nevēlas fizisku tuvību ar Luisu pirms kāzām. Emilija nododas mīlas priekiem gan ar Hulio, gan Osvaldo. Favjola noraida Fransisko ierosinājumu ievietot Ortensiju psihiatriskajā klīnikā. Valente un Dalija viens otram iepatīkas. Hulio mēģinājumu pavedināt Huanu iztraucē Pedro kungs, kurš ir atnācis atvadīties, jo aizbrauc uz Grieķiju. Andrea saprot, ka nevar doties uz Čīli kopā ar Santjago, jo mīl Horhi. Ramons un Sofija satiekas uz ielas pie abiem autoservisiem.
Otrdiena, 10. jūlijs

Favjola vairs netic Ramona paskaidrojumiem. Abus iztraucē Sofija. Santjago ar skumjām noklausās Andreas atzīšanos, ka viņa nevar doties uz Čīli, jo mīl Horhi. Porfirio solās cīnīties par Margaritu, lai gan viņa saka, ka nekad viņam nepiedos. Antonio iesūdz Roksanu tiesā par dēla aizvešanu. Ramons uzaicina Benito strādāt RAMSO. Huana ieskaita Favjolas kontā pusi no viņas vecāku atstātās naudas. Hulio norīko Luisu kopt Ortensiju. Roksana iepazīstas ar Danjelu, kurš izrādās tieši tāds vīrietis, kādi viņai patīk. Finito sastop Adalhisu un viņu mierina. Luisa mēģina tikt galā ar Ortensijas niķiem un kaprīzēm. Ortensija paziņo, ka Luisa cenšas viņu nogalināt.
Trešdiena, 11. jūlijs

Luisa šķendējas, ka Ortensija viņu padara traku. Savukārt Ortensija ir pārliecināta, ka Luisa kopā ar Huanu mēģina viņu nogalināt. Antonio raizējas par Djego, kuru Roksana aizvedusi un noslēpusi. Ramons piegādā klientam auto un tur pamana Djego ar kādu sievieti. Viņš zvana Favjolai, lai pabrīdinātu. Favjola mēģina sazvanīt Antonio, bet tas neizdodas. Tad Margarita personīgi padod ziņu Antonio. Favjola brauc palīgā Ramonam atgūt Djego. Hulio universitātē uzzina, ka Osvaldo ir pārdevis eksāmenus, bet universitāte nolēmusi viņu neiesūdzēt. Tomēr Osvaldo nevarēs mācīties vietējā augstskolā. Brīdī, kad Roksana izklaidējas ar Danjelu, viņai zvana Djego. Roksana brauc uz Martas māju, kur jau ir Ramons un Favjola. Ierodas arī Antonio un atņem Roksanai Djego, piedraudot ar policiju. Tā kā Ramonam atpakaļ jādodas ar autobusu, Favjola piedāvā viņu aizvest. Auto noslāpst, jo Favjola aizmirusi ieliet benzīnu. Izlādējies arī telefons.
Ceturtdiena, 12 jūlijs

Ramons un Favjola dodas uz tuvējo ciemu.  Favjolai iekož skorpions. Favjolai vietējā ciematā injicē antihistamīnu. Hulio uzaicina Huanu uz randiņu, bet nevar tikt, jo saņem zvanu, ka pasliktinājies Betito stāvoklis un viņš ir tuvu nāvei. Huana nospriež, ka Hulio neierašanās ir kā zīme, ka viņiem nav lemts būt kopā. Osvaldo veicas kazino, kur viņš iepazīstas ar kādu skaistuli. Margarita dodas pie Porfirio vienoties par izlīgumu abu kopējā lietā, bet Porfirio nepiekrīt. Marta pierunā Danjelu, lai nepamet Roksanu. Abiem ir kas nelāgs aiz ādas. Benito māte aizbrauc atvadīties no radinieces ASV, kas ir pie miršanas. Tikmēr Adalhisai jāliek lietā savs „šarms”, lai Benito aizmirstu Luisu. Otrā rītā pēc mīlas nakts ar Ramonu Favjola vēlas, lai tā abiem paliktu tikai kā skaists sapnis. Ramons nepiekrīt un cenšas pierunāt Favjolu vairs nešķirties no viņa. Tomēr Favjola nespēj nodarīt pāri Fransisko.
Piektdiena, 13. jūlijs

Kad Porfirio atnes Margaritai vienošanos starp abu klientiem, pēkšņi viņam sāk asiņot deguns. Ramons ar Dalijas starpniecību aicina Favjolu satikties. To dzird arī Djego un nejauši izstāsta Fransisko, kurš aiziet uz tikšanās vietu sievas vietā. Huana un Andrea prāto iegādāties augļu dārzu. Benito piedzeras un spēlē Luisai serenādi par to, cik ļoti viņa viņu sāpinājusi. Fransisko pasaka Favjolai, ka viņa nevar būt prakses līdzīpašniece.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons