Pirmdiena, 9. augusts

1.sērija.

Visi vienā laivā

Kad Vanzē ezerā atrod vīrieša līķi, policijai ir grūtības viņu identificēt, jo datu bāzē uzrādās divas personas ar atbilstošiem pirkstu nospiedumiem. Jasmīna un viņas komanda noskaidro, ka runa ir par dvīņubrāļiem Besīniem, kas tiek turēti aizdomās par vairākām laupīšanām Berlīnes apkārtnē. Volfs sastop savu bijušo kolēģi no VDR policijas laikiem Kosaku un jūt, ka viņš ir kaut kā saistīts ar abiem noziedzniekiem.

Otrdiena, 10. augusts

2. sērija

Naktssardze

Krasta apsardzes policisti atrod līķi ezerā Berlīnes apkaimē. Sākotnēji mirušo ir grūti identificēt, jo pie viņa atrod tikai fotogrāfiju ar uzrakstu kiriliskajā rakstā. Nozieguma pēdas aizved policistus uz burātāju kluba piestātni turpat netālu. Izrādās, ka tur uz kādas jahtas dzīvojis bulgārs Petko, kas nu ir pazudis.

Trešdiena, 11. augusts

3. sērija

Dzīves inscenējums

No izklaides kuģīša Šprē upē kādas ballītes laikā pazūd influencere Sofija. Berlīnes krasta apsardze sāk jaunās meitenes meklēšanu. Iegūtie pierādījumi liecina par to, ka notikusi slepkavība. Policisti vainīgo meklē Sofijas tuvāko draugu un paziņu lokā. Aizdomas krīt gan uz Sofijas labāko draudzeni Ninu, gan uz viņas līgavaini Lūkasu.

Ceturtdiena, 12. augusts

4. sērija

Nodevība

Pie upes airu laivā atrod vīrieti, kas miris vardarbīgā nāvē. Noskaidrojas, ka viņš dzīvojis komūnā upes krastā, kur domubiedri mēģina veidot sabiedrību pēc citiem principiem. Visi projekta dalībnieki šķiet satriekti par Matiasa nāvi. Konija atklāj policijai, ka redzējusi Matiasu slepkavības rītā kopā ar citu vīrieti, taču noskaidrojas, ka viņa sniegusi nepatiesu liecību.

Galvenajās lomās: Sesede Terzijana, Zarīna Radomska, Kristofs Grūnerts, Hasans Akohs, Melīna Borherdinga.

Režisori: Aleksandrs Saša Tīls, Nēleša Bartele.