Otrdiena, 9. augusts

1. sērija

16 gadus jauno Katiju apsūdz sava drauga slepkavībā. Viņš publicējis Katijas kailfoto, bet Benijs lietā sadarbojas ar jauniešu psiholoģi. Tomēr drīz izrādās, ka nozieguma ierocis glabājas pie Benija meitas Nīnas. Benijs raizējas par meitas nākotni un cenšas izzināt, vai arī Nīnas kailfoto nav nākuši publiskā atklātībā.

Trešdiena, 10. augusts

2. sērija

Polijas būvnieku Lukasu apsūdz sava priekšnieka slepkavībā. Lietu sarežģī fakts, ka uz Lukasa apģērba atrod upura asiņu pēdas. Lukasa sieva lūdz palīdzību Benijam. Leo atklāj, ka poļu strādnieki bijuši spiesti īrēt nepamatoti dārgus mājokļus, un saredz pamatu strādnieku sazvērestībai pret priekšnieku. 

Ceturtdiena, 11. augusts

3. sērija

Leo un Benijs saņem negaidītu vēsti. Abu kādreizējais angļu valodas skolotājs nogalinājis skolas mācību pārzini Veru. Abi pārinieki atceras skolotāju Horstu kā izcilu pedagogu. Vai tiešām viņš spētu pastrādāt noziegumu? Tomēr Horsta nervozā izturēšanās pārrunu laikā ar Beniju dara viņu aizdomīgu.

Piektdiena, 12. augusts

4. sērija

Pie Benija pēc palīdzības vēršas Bjanka Bronnere, kuras tēvs, viesnīcas “Hotel Bronner” vadītājs Tonijs Bronners, tiek turēts aizdomās par viesnīcas direktora slepkavību. Viesnīca pirms dažiem gadiem bijusi uz bankrota sliekšņa, taču investors vārdā Morics to izglābis. Kad viesnīcu vēlas pārdot, tās vadītāju starpā izcēlies konflikts. To pārdot vēlējies tās direktors, no kura nāves tiešais ieguvējs būtu bijis tieši Bjankas tēvs. Piepeši viņš Benijam atzīstas, ka ir bijis Pētera mājās nozieguma naktī…

12+