• Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs
  • Vārda diena: Ira, Iraīda, Irēna, Irina
  • Rīgā skaidrs, +11 °C, A/ZA vējš, 1,16m/s
LSM Bērnistaba

Uzņēmējdarbības spēle «Mana pirmā šepte»

Mana pirmā šepte

Sākot ar 9. septembri, turpmāk katru trešdienas vakaru pl. 21.00 jauna un atraktīva spēle «Mana pirmā šepte». Katru nedēļu četri darba devēji cīnīsies par trīs jauniem, enerģiskiem darbiniekiem, kuri meklē savām interesēm un iespējām atbilstošu pirmo darba vietu. Darba ņēmējiem būs iespēja izvēlēties savu pirmo profesiju, vadoties tikai pēc priekšnieka noslēpumainā amata apraksta. Nonākot jaunajās darba vietās, jauniešus sagaidīs trīs pārbaudes uzdevumi, lai noskaidrotu vai jaunais censonis ir gana labs izvēlētajai šeptei.

Izdošanās un izgāšanās, kuriozi un negaidīti pavērsieni, un beigu beigās — noskaidrots labākais jaunais «šeptētājs». Noskaidro vai raidījuma varoņu vēlmes sakritīs ar realitāti, uzzini dažādu profesiju ikdienas nianses un izdzīvo kopā ar jauniešiem viņu pirmās šeptes piedzīvojumus!

Pirmajā «Mana pirmā šepte» raidījumā atklāsim, kurā uzņēmumā meklē darbinieku, kurš atbilst kritērijiem — 3A un 1A. Būsim kopā ar uzņēmumu, kas zaķiem izraisa bailes un paātrina sirds darbību. Neiztiksim arī bez mūsdienu tehnoloģijām un palūkosimies, kā jaunie censoņi tiek galā ar saspringtiem telefona zvaniem.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Uzņēmējdarbības spēle «Mana pirmā šepte». 5. sērija (nosl.)

Mana pirmā šepte
Anotācija

Uzņēmējdarbības spēle «Mana pirmā šepte». 4. sērija

Mana pirmā šepte