Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Dinaburga"

Sezonas pirmo spēli Jelgavas līdzjutēji gaidīja ar interesi – nule kā Zemgales komanda noslēdza sadarbības līgumu ar Rīgas Dinamo, bet jelgavniekus trenē viens no Latvijas valstsvienības treneriem – Artis Ābols. Zemgalē – starpsezonā tiešām daudz papildinājumu – Roberts Jekimovs, Kirils Tambijevs, bet no Dinamo uz Jelgavu atsūtīti Mamčics un Ģēģeris.

Jelgavas spēku samērus ar Daugavpili varēja pamanīt jau pirmajā periodā – mājinieki tajā sameta divus vārtus – vieni no tiem Zemgales debitanta Tambijeva kontā. Otrajā trešdaļā klusums – bet pēdējās 20 minūtēs Zemgale burtiski samala miltos Daugavpili uzvarot viesus ar 8:1.

Intervija - Artis Ābols, HK «Zemgale/LLU» galvenais treneris

Nākamo spēli Zemgale aizvadīs svētdien, kad savās mājās uzņems Mogo, šo cīņu varēsiet vērot arī LTV7 tiešraidē!