• Svētdiena, 2017. gada 17. decembris
  • Vārda diena: Teiksma, Hilda
  • Rīgā -1.6°C, D vējš 1.3m/s, 751mm Hg, 88%

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Tokija» 3. daļa

Aizliegtais paņēmiens

Komentāri (5)

Kaspars Veiksans
Nu paskatieties uz sho izbegušo no konkursa apaļa un laimīga..????kauns ,ka taadi cilveki vispār valsts iestādē sēž!
Julia Daskeviča
Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! https://goo.gl/bwjgTL
Lauma Lūse
Paldies žurnālistiem par darbu, ko veic, lai tautai un ierēdņiem atklāti parādītu reālo situāciju darbavietās. Bet ierēdņi neredz vai vienkārši negrib redzēt. Darba inspekcijas darbinieces un vadītāja attieksme ir ciniska. Kamēr nebūs miesasbojājumu vai līķu, tikmēr inspekcija uzskatīs, ka viss notiek tā, kā tam jābūt. Neviens pie sienas neliks neoficiālo darba grafiku ar uzņēmuma rekvizītiem! Tāpēc jau cilvēki brauc prom no valsts, jo jūtas neaizsargāti un beztiesiski.
JanisLaiks
Ja apmeklētājs apgalvo, ka algas lapiņā darba stundu uzskaites dati falsificēti, tad Darba inspekcijai jāapjēdz, ka eksistē dubultā grāmatvedība ar patieso darba laika un nopelnītā uzskaiti. Ja inspekcija to apjēdz, tad iesaistīt policiju un izņemt datorus uzņēmumā nevarētu būt grūti.
Ne grāmatvedis, ne Gaspažiņa darba stundu xls ar roku nezīmē, ne viens ne otrs trauku mazgātājai tos nedrukās un ar zīmogiem un parakstiem neizsniegs, tādēļ Darba inspekcijas prasības ir absurdas un darbinieces pasivitāte - atbaidoša. Tādai alga no nodokļiem nav jāmaksā.
uldisdumins
Pēc šī sižeta gribas jautāt - kāpēc vispār tērēt valsts budžeta līdzekļus Valsts Darba inspekcijai? Kāda jēga no šādas konsultācijas?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Strādājam Nīderlandē» 5

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Strādājam Nīderlandē» 1

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ģimenes ārsti» 2. sērija 4

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ģimenes ārsti» 2. sērija 1

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Ģimenes ārsti» 1. sērija 5

Aizliegtais paņēmiens