BBL - LSBL. "TTT Rīga" - "Kauno Aistes-LSMU"

Šīs cīņas galvenā tendence iezīmējās jau pirmajās minūtēs, kad «TTT Rīga», spēlējot krietni ātrāk par lietuvietēm, ātri ieguva 10 punktu pārsvaru, bet ceturtdaļas beigās tas jau sasniedza 20 punktu apmēru. Mājinieču rindās ar rezultativitāti īpaši izcēlās Ieva Pulvere. Pēc tik varena sākumā, otrajā ceturtdaļā jau vairāk punktus guva Kauņas basketbolistes, kuras vairākkārt trāpīja tālmetienus. Tomēr puslaika rezultāts - 45-31 rīdzinieču labā.

Pēc pārtraukuma sekoja vēl viens «TTT Rīga» ofensīvas vilnis, un vienubrīd punktu starpība sasniedza 32 punktus. Pēdējā ceturtdaļā atkal sekoja atplūdi, un Aistes vienība mazliet to sadeldēja. Neko tas gan būtisku nemainīja un pārliecinošu uzvaru ar 87-62 svinēja «TTT Rīga» basketbolistes.

Intervija - Ieva Pulvere, «TTT Rīga» aizsardzības spēlētāja

«TTT Rīga» basketbolistēm tas ir otrais panākums divās spēlēs, un viņas 12 vienību konkurencē ir tabulas galvgalī.