Latvijas virslīgas čempionāts telpu futbolā. FC "Petrow" - TFK "Rēzekne"

Latvijas virslīgas čempionātu telpu futbolā sekmīgi turpina vieni no līderiem «Petrow» futbolisti, kas šodien Jelgavā pārliecinoši pārspēja pastarīšus «Rēzeknes» spēlētājus. Jau pēc pirmā puslaika, kas beidzās 3-0 «Petrow» labā, varēja noprast, ka diez vai latgalieši pēc pārtraukuma kaut ko spēs manīt. Tā arī notika un jau otrā puslaika sākumā Ruslans Medvedins, gūstot savus otros vārtus spēlē, panāca 4-0. Pavisam drīz Mārtiņš Auziņš guva piektos, Klāvs Sveķis sestos, bet Maksims Seņs arī septītos vārtus jelgavnieku labā. Piecas minūtes pirms cīņas beigām beidzot līksmoja arī rēzeknieši, kad rezultatīvi nospēlēja Edgars Tarakanovs. Tomēr pēdējā minūtē atkal Maksims Seņs uzstādīja beigu rezultātu - 8-1 «Petrow» futbolistu labā. Tagad viņi kopā ar «Jēkabpils Lūši/Ošukalns» vienību dala tabulas pirmo ailīti.