• Otrdiena, 2020. gada 24. novembris
  • Vārda diena: Velta, Velda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 9. novembris

V.I.P.

Uģis Joksts jautās par Olgu Dreģi, Mihailu Tālu, Māri Čaklo, Zigmaru Liepiņu un pat Armitstedu dzimtu. Komandu kapteiņi šoreiz – zinātkārais rīdzinieks Romāns Čerkasovs un mārketinga speciāliste Džoanna Lebedoka. Spēle būs spraiga līdz pēdējam jautājumam!

Dalībnieki

Romāns Čerkasovs ir komandas kapteinis. Zinātkārs rīdzinieks, mazliet azartisks erudīts. Patīk ceļot, lasīt grāmatas, sekot prāta spēlēm. Interesējas par ģeogrāfiju, vēsturi un daudz ko citu, šad tad arī sēņo.

Regīna Bergholde, kapteiņa dzīvesbiedre. Pēc izglītības māksliniece. Šobrīd nodarbojas ar eksotisku mājas augu audzēšanu. Zinātkāra, patīk ceļot, domāt par jauniem ceļojumiem. Hobijos arī sēņošana.

Inta Lipovska, kapteiņa paziņa. Maģistrs jurisprudencē, pēc nodarbošanās juriste, strādā valsts iestādē. Brīvajā laikā jāj ar zirgu, spēlē skvošu, iet dabā. Patīk teātris, novuss, šahs. Ar komandas kapteini iepazinusies, spēlējot zolīti. VIP spēlēs pirmo reizi.


Džoanna Lebedoka ir komandas kapteine, no bērnības aizraujas ar dažādiem sporta veidiem. Ikdienā darbojas mārketingā un komunikācijā. Brīvajos brīžos aizraujas ar ornitoloģiju, orientēšanās sportu, grāmatu lasīšanu, galda un prāta spēlēm. Par labāko atvaļinājumu uzskata ceļošanu.

Gunta Lebedoka, kapteines vīramāte. Angļu valodas skolotāja, bet izglītība arī kā mežsaimniecības inženierei. Lielāko savas dzīves daļu velta orientēšanās sportam un saviem 7 mazbērniem, daudz lasa. Erudīcijas spēļu fane.

Matīss Mitenieks, kapteines tēvs. Profesionāls biškopis. Sirdī šahists – piedalās šaha turnīros gan Latvijā, gan ārpus tās. Aizrautīgs grāmatu lasītājs un Latvijas apceļotājs. Brīvo laiku pavada, strādājot svaigā gaisā. Nesen atklājis jaunu aizraušanos – kroketu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 30. novembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 16. novembris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 2. novembris

V.I.P.