• Vārda diena: Nils, Viktors
  • Rīgā +26.6°C, DA vējš 0.9m/s, 761mm Hg, 43%
LSM Bērnistaba

Baltijas līga handbolā, «Celtnieks Rīga» - Kauņas «Granitas» (LTU)

«Celtnieks Rīga» hadbolisti, kas piedzīvojuši zaudējumu sērija Latvijas čempionātā un citušas četras neveiksmes Baltijas līgā, spēlē pret Kauņas «Granitas» vienību mēģināja savu nelaimju sēriju pārtraukt. Jāatzīmē, ka Lietuvas kluba satistika bija tādi pat. Spēles pirmais puslaiks pilnībā piederēja «Celtnieka» komandai, kas spēja iekrāt astoņu vārtu pārsvaru. Atpūtā ejot, rezultāts bija 17-10 mūsējo labā. Tomēr pēc pārtraukuma lietuvieši sāka individuāli segt «Celtnieka» līderi Artūru Lazdiņu un komandas mehānisma darbībā sākās problēmas. «Granitas» taktiskais manevrs nostrādāja un apmēram 10 minūtes pirms spēles beigām rezultāts kļuva neizšķirts. Par laimi, atbildīgākajos brīžos uzbrukumā iniciatīvu sekmīgi uzņēmās pēc traumas atkopušais Kaspars Lisovskis, bet vārtos vairākus metienus atsita Raitis Puriņš. Tas lielā mērā palīdzēja «Celtnieka» komandai svinēt laimīgu uzvaru pār Kauņas klubu ar 29-27.

Intervija - Kaspars Lisovskis, «Celtnieks Rīga» handbolists

Pēc pirmās uzvaras turnīrā «Celtnieks Rīga» handbolisti grupā sešu vienību konkurencē ieņem piekto vietu.