• Pirmdiena, 2020. gada 10. augusts
  • Vārda diena: Inuta, Brencis, Audris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Atmaksa 2» 89. - 93. sērija

Atmaksa

Pirmdiena, 9. decembris

89. sērija

Žuzē pierunā Amandu rīkot reliģisku laulības ceremoniju un pēc tam doties medusmēnesī, lai izvairītos no tikšanās ar Mariju Terēzu. Pēc strīda ar Inesi Bia piedāvā viņai palikt ar „Zaļo pasauli” un pati grasās pamest organizāciju. Tikmēr Brazīlijā Žamiss un Edsons gaida Laurentīnu ierašanos. Edsons par gaidāmo tikšanos paziņo Žoržam, un viņš steigšus lido uz fazendu, lai būtu klāt atmaksas brīdī.

Otrdiena, 10. decembris

90. sērija

Uzzinājis, ka Bernardu ir iepļaukājis Klaudiju, Adža dodas uz Ferreiru da Fonsēku māju pārmācīt puisi un runāt ar viņa vecākiem. Antoniu un Rita šajā jautājumā izrāda pārsteidzošu vienprātību. Lūsiu uzzina par spiegošanas programmas lietotni, ko Gonsalu bija instalējis viņa telefonā, un ir briesmīgi saniknots.

Trešdiena, 11. decembris

91. sērija

Kad Lūsiu dodas uz „Gafieiru”, lai nosvinētu Paulas un Žudītes jauno restorāna projektu, viņš nejauši satiek Migelu. Nokaitināts viņš izstāsta Migelam par Monikas liecību Ramušu de Almeidu lietā. Pēc Migela izteiktajiem draudiem Monikai ir pamats baiļoties par savu drošību.

Ceturtdiena, 12. decembris

92. sērija

Ritai izdodas pārliecināt Žuzē, ka viņa ir mainījusies, un labsirdīgais vīratēvs uztic viņai kāzu svinību rīkošanu. Kamēr Monika atgriežas savā darbā slimnīcā, Migels viņu meklē bankā. Taču tur viņš sastop Otelu, ar kuru viņam izceļas kautiņš. Inspektors Lūsiu nojauš, ka Otelu ir Migela noziegumu līdzdalībnieks, un mēģina viņu izsaukt uz nopratināšanu.

Piektdiena, 13. decembris

93. sērija

Sagūstījuši Laurentīnu fazendā, Edsons un Žoržs nolemj ar viņu izrēķināties. Laurentīnu lūgšanās nerod dzirdīgas ausis. Monika tikmēr atklāj inspektoram Lūsiu, ka viņa baiļojas par savu drošību. Inspektors apsola viņai norīkot apsardzi. Lūsiu beidzot pārtver arī Otelu un sāk viņa nopratināšanu. Gonsalu uzzina, ka Žesika ir stāvoklī, taču pirmās prieka emocijas nomaina apjukums – izrādās, ka viņš nav bērna tēvs.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Atmaksa 2» 129. - 131. sērija

Atmaksa
Anotācija

«Atmaksa 2» 124. - 128. sērija

Atmaksa
Anotācija

«Atmaksa 2» 119. - 123. sērija

Atmaksa
Anotācija

«Atmaksa 2» 114. - 118. sērija

Atmaksa
Anotācija

«Atmaksa 2» 109. - 113. sērija

Atmaksa