• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Muhtars. Pa jaunām pēdām» 108. - 112. sērija

Muhtars. Pa jaunām pēdām

Pirmdiena, 9. decembris

108. sērija

Pirmā stāva kaimiņš

No autosalona direktora kabineta naktī pazūd miljons rubļu. Tā ir nauda, kuru klients ir samaksājis par iegādāto mašīnu. Izmeklēšanas gaitā tiek noskaidrots, ka, iespējams, zādzībā ir iesaistīts kāds autosalona darbinieks. Policija pēc kārtas pārbauda visus menedžerus, bet Muhtars pirmais atrod ļaundara pēdas.

Otrdiena, 10. decembris

109. sērija

Miljonārs no komunālā dzīvokļa

Muhtars pie mājas ārdurvīm atrod vīrieti bezsamaņā. Viņu aizved uz slimnīcu. Cietušajam uznākusi sirdslēkme strihnīna iedarbības dēļ. Izmeklēšanā noskaidrojas, ka vīrietis nesen ticis pie bagātības sen iegādātu akciju cenas celšanās rezultātā. Aizdomas krīt uz cietušā meitas patēvu un aizgādni, kurš uzzinājis par akcijām un varētu mēģināt to īpašnieku novākt.

Trešdiena, 11. decembris

110. sērija

Burvestība

Ščukinas IeD ierodas sieviete ar sūdzību par kapteini Roščinu. Viņa apgalvo, ka kārtības sargs nepelnīti apvaino magu un brīnumdari Melampu krāpšanā. Davidovs cenšas noskaidrot lietas apstākļus un atrod Melampa bijušo mīļāko, no kuras uzzina par maga datubāzi ar bagātu klientu adresēm. Taču reiz dators bijis sabojājies un mags to atdevis remontēt.

Ceturtdiena, 12. decembris

111. sērija

«Sveiciens no Paragvajas»

Ir aplaupīts kāda pensionāra dzīvoklis. Izmeklēšanas laikā tiek noskaidrots, ka ir pazudusi ārzemju naudaszīmju kolekcija, taču lādīte, kurā pensionāra mazmeita glabājusi dārglietas, nav paņemta. Pensionārs vaino zādzībā mazmeitas līgavaini. Patiesībā notikušā izskaidrojums ir daudz sarežģītāks.

Piektdiena, 13. decembris

112. sērija

Slepenais mantinieks

Slimnīcā nonāk pensionāre, kuras asinīs atrod indi, kas rada insultu. Ivans un Jevgēnijs pensionāres dzīvokļa apskates laikā  atrod minerālūdens pudeli, tās korķī ir šļirces radīts caurumiņš. Tikmēr dzīvoklī ierodas kāds vīrietis. Viņš ar pensionāri ir noslēdzis līgumu par īres tiesībām un aprūpējis pensionāri. Vīrietis ir viņas mantinieks.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Muhtars. Pa jaunām pēdām. Krievijas seriāls

Muhtars. Pa jaunām pēdām

Muhtars. Pa jaunām pēdām. Krievijas seriāls

Muhtars. Pa jaunām pēdām

Muhtars. Pa jaunām pēdām. Krievijas seriāls

Muhtars. Pa jaunām pēdām

Muhtars. Pa jaunām pēdām. Krievijas seriāls (7+) 29. sērija

Muhtars. Pa jaunām pēdām