• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P.

V.I.P.

Šoreiz spēlē pulcēsies teju jaunākie tās dalībnieki! Mārtiņa Kagaiņa komanda ir gatavi uzvarēt, viņiem pretī spēkiem mērosies Andris Kārlis Straupenieks-Brancis ar komandu.

Dalībnieki:

Mārtiņš Kagainis, komandas kapteinis. Jo vairāk dara, jo vairāk var padarīt - tas ir viens no Mārtiņa moto. Šobrīd studē teātra režiju Latvijas Kultūras akadēmijā. Gandrīz 20 gadus dejo, piedalījies šovā «Dejo ar zvaigzni». Arī  dzied un spēlē teātri. Brīvo laiku cenšas pavadīt ārpus Latvijas vai spēlējot volejbolu.

Matīss Vingris, kapteiņa draugs un klasesbiedrs no pirmsskolas līdz pat 12. klasei. Absolvējis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti. Darbojas tieslietu sistēmā. Brīvajā laikā spēlē Jūrmalas tātrī un muzicē, spēlē  saksofonu un klavieres.

Kristaps Opincāns, kapteiņa draugs un kursabiedrs. Absolvējis LU Vēstures un filozofijas fakultāti. Piedzimis agrāk kā citi, tāpēc apņēmies dzīvot mūžīgi. Vienreiz dzīvē ir redzējis dikdiku. Mīļākais vārds – defenestrācija, tā saistīta ar kādu vēsturisku notikumu Prāgā. Slikti ķer lidojošus priekšmetus!

Andris Kārlis Straupenieks-Brancis, komandas kapteinis.  Programmētājs. Patīk vārdi un uztvert lietas burtiski. Meklē zināšanas visur. Aprūpē viegli aprūpējamus augus. Nespēj pateikt «nē» dzīves piedzīvojumiem un lūgumiem. 

Valdis Gavars, draugs, klasesbiedrs, kursabiedrs. Dzimšanas diena reizi četros gados 29. februārī. mūžam jauns un gatavs mācīties. Programmētājs, kurš brīvajā laikā apmeklē hokeja pulciņu. Tikko uzsāktas maģistrantūras studijas bioinformātikā, taču bioloģija pagaidām apgūta tikai pirmsākumos.

Zane Rieksta, draugs. Izaicina sevi un citus dažādās dzīves jomās. Veterinārārste. Brīvajā laikā galvu atpūtina ar adrenalīnu piepildītās nodarbēs.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. septembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 21. septembris

V.I.P.