Turklāt viņas pārvaldītās lietas ir sevišķi grūtas un tādas, kuras citiem detektīviem nav pa spēkam atrisināt. Nelegālais alkohola tirgus pāri robežām vai revolucionāri noskaņotas komunistu grupiņas - bieds sabiedrībai, gangsteri un mafijas bosi, viss viens, Frenkija un viņas sabiedrotā Trūdija tiek galā lieliski. Noziegumi notiek jebkur – kino paviljonos, mājās un pat baznīcās dievkalpojuma laikā. Frenkija ir enerģiska rudmate, kura pēc tēva nāves dzīvojusi Eiropā un Tuvajos Austrumos. Pirmā pasaules kara laikā viņa kļuva par ziņotāju, ar motociklu apbraukājot kara reģionus un sūtot paciņas. Armijas virsnieki pamanīja Frenkijas talantu un noalgoja viņu kā spiegu, tomēr viena no misijām izgāzās. Par spīti zaudējumam, Frenkija ieraudzīja jaunas iespējas un nodibināja savu aģentūru. Trūdija audzina savus četrus jaunākos brāļus. Nākusi no Jamaikas imigrantu ģimenes, viņa pazīst gan trūkumu, gan smagu darbu. Viņai ir laba balss un aktrises dotības. Tas Trūdijai palīdz lietās, kad jāizliekas par kādu citu, lai atrisinātu noziegumu.

1. sērija

Frenkija iepazīstas ar Trūdiju. Drīz Frenkija kļūst par aizdomās turamo, kad tiek nozagtas rotaslietas. Taču drīz atklājas, ka vainīgais varētu būt viņas tēvs.

2. sērija

Frenkiju un Trūdiju noalgo kāds fabrikas īpašnieks. Viņš vēlas izskaust komunistus, taču drīz izrādās, ka fabrikā briest daudz lielākas problēmas.

Frankie Drake Season 1

Lomās: Lorena Lī Smita, Šantela Railija un citi

Rež: Kerola Heja

Kanāda, 2017