OHL, HS "Rīga" – HK "Zemgale/LLU"

Sekmīgi Virslīgā turpina spēlēt «Zemgale»/LLU hokejisti, kas šodien kārtējā mačā tika galā ar hokeja skolas «Rīga» spēlētājiem. Neskatoties uz jelgavnieku pārākumu līdz pat otrās trešdaļas priekšpēdējai minūtei rezultāts bija 0-0, un tikai tad Kirils Tambijevs vairākumā vadībā izvirzīja viesus. Pēdējā trešdaļā gan «Zemgales» hokejisti jau savu pārākumu apliecināja pilnībā, gūstot piecus bezatbildes vārtus. Divus no tiem guva Raivis Kristiāns Ansons, pa reizei izcēlās Frenks Razgals, Ričards Bernhards un Aleksandrs Visockis. Summā tas deva uzvaru ar 6-0. «Zemgales» hokejistiem tas ir astotais panākums pēc kārtas, kas ļāva par punktu apsteigt «Mogo» hokejistus, un pakāpties uz otro vietu aiz līderiem - «Olimp» spēlētājiem.