Pirmdiena, 10. janvāris

4. sērija

Hanss tiek izlaists no izmeklēšanas cietuma. Kānveilers glābj Mārtinu no praktizēšanas tiesību atņemšanas, apgalvojot, ka tomēr pats licis Mārtinam izmeklēt Distelmeijeru. Mārtins un Jergs grasās veikt paternitātes testu, lai noskaidrotu, kurš no viņiem ir Zuzannas bērna tēvs. Kad Zuzanna Mārtina klātbūtnē atver aploksni ar atbildi, Jergs pārprot situāciju un pārsteidzīgi secina, ka tēvs ir Mārtins. 

Otrdiena, 11. janvāris

5. sērija

Atstājis Zuzannai atvadu vēstuli, kurā novēl būt laimīgai kopā ar Mārtinu, Jergs gatavojas doties atpakaļ uz Ķīli, kur strādājis jau iepriekš. Steidzoties viņam pakaļ uz lidostu, Zuzannas auto avarē un nedzimušais bērns iet bojā. Mārtins ļoti pārdzīvo Zuzannas bērna nāvi. Lilī iepazīstas ar lielas viesnīcas īpašnieka dēlu Sebastianu. Šneideres kundzes prombūtnes laikā par prakses māsu sāk strādāt viņas radiniece – jaunā un pašapzinīgā Nikole. 

Trešdiena, 12. janvāris

6. sērija

Zuzanna vaino Jergu bērna bojāejā, atdod viņam laulību gredzenu un lūdz braukt prom. Lilī satiekas ar Sebastianu, un šo attiecību dēļ konfliktē “abi tēvi” – Hanss un Mārtins. Lai iepazītos ar Lilī ģimeni, Sebastians abus uzaicina uz svinībām sava tēva viesnīcā. Lai gan Hanss negrib iet uz smalko pasākumu, Mārtins viņu pierunā, un brāļi Grūberi tajā ierodas, taču pamatīgi izgāžas.

Ceturtdiena, 13. janvāris

7. sērija

Lilī turpina satikties ar Sebastianu, bet tad Mārtins un Hanss pieķer Sebastianu divatā ar Zāru. Lilī un Zāra Sebastiana dēļ sakaujas. Mārtins un Andrea neveiksmīgi mēģina atrast laiku, lai kopā papusdienotu. Tad Mārtins izsaka priekšlikumu dzīvot kopā, un Andrea tam piekrīt. Zuzanna lūdz Mārtinu palīdzēt, bet viņš aizsūta pie viņas Andreu, kura arī savulaik zaudējusi bērnu.

12+