• Sestdiena, 2020. gada 29. februāris
  • Vārda diena:
  • Rīgā +2.7°C, DA vējš 2.2m/s, 752mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

TV JAUNUMS! Detektīvseriāls. «Šerifs». 1. - 4. sērija

Šerifs

Kaders ļoti mīl savu darbu policijā. Viņš dzīvo tieši pretī policijas stacijai. Gadiem zināms kā radikālu izmeklēšanas metožu piekritējs, Kaders beidzot sastopas ar pretestību: jauno kapteini, Kadera partneri Adelīnu. Abi pretpoli, kuri tik ļoti darbā pievelkas, izrādās visai dinamisks policistu pāris! 

Alžīriešu izcelsmes franču aktieris Abdelhafids Metalsi televīzijā strādā kopš 2000. gadu sākuma, un šarmantā kapteiņa Kadera loma ir pašlaik spilgtākā viņa loma.

Pirmdiena, 10. februāris

1. sērija

Liona, pieczvaigžņu viesnīca. Saucamajā «Rozā istabā» atrod mirušu jaunu vīrieti. Tieši šī ir tā reize, kad Kaders nespēj saprasties ar savu jauno partneri Adelīnu. Tikmēr Kadera meita Sāra pastiprināti domā par filosofiskiem jautājumiem.

Otrdiena, 11. februāris

2. sērija

Savā mājoklī ar klauna masku uz sejas atrod mirušu sievieti. Izmeklēšanas gaitā atklājas, ka jaunā sieviete nav tā, par ko uzdevās. Kaders izlemj vairāk pievērsties meitas audzināšanai.

Trešdiena, 12. februāris

3. sērija

Gultā atrod mirušu pāri, kuri mirkli pirms nāves bija saposušies doties laukā no mājas. Viens no mirušajiem ir rakstnieks, bet otrs ir viņa sieva. Sāra cer, ka Kaders paliks kopā ar ģimeni.

Ceturtdiena, 13. februāris

4. sērija

Veco ļaužu pansionātā atrod četrus mirušus cilvēkus. Kaders un Adelīna drīz saprot, ka noziegums ir bijusi tikai daļa no atriebības plāna.

Captain Sharif. Season 1.

Francija, 2013

Lomās: Abdelhafids Metalsi, Karole Bianika u.c.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Šerifs 2. Detektīvseriāls 4. sērija

Šerifs

Šerifs 2. Detektīvseriāls 3. sērija

Šerifs

Šerifs 2. Detektīvseriāls 2. sērija

Šerifs

Šerifs 2. Detektīvseriāls 1. sērija

Šerifs
Anotācija

«Šerifs 2». 5. - 8. sērija

Šerifs