• Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs
  • Vārda diena: Madis, Alberts
  • Rīgā skaidrs, +15 °C, D vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 10. februāris

V.I.P.

Pienācis laiks aicināt ģimeņu komandas un redzēt, kā sadarbojas vecāki ar bērniem, māsas un brāļi vai dzīvesbiedri. Kapteine Anda Spārniņa  ar vīru un māsu erudīcijas spēlē piedalīsies pirmo reizi, bet iepriekš juta līdzi meitai spēlē ‘’Gudrs, vēl gudrāks’’. Trīs brāļu komandu vadīs ķirurgs-traumatologs no Krāslavas Vjačeslavs Aprups. Brāļi ir vizuāli līdzīgi, bet atšķirīgi raksturos, kā arī dzimuši ar viena gada starpību. Uģis Joksts mēģinās pārbaudīt dalībnieku attiecības ar veiksmi, intuīciju un prātu.

Dalībnieki:

Anda Spārniņa, komandas kapteine. Beigusi Latvijas Universitātes Tirdzniecības un ekonomikas fakultāti. Vairāk kā 25 gadus strādā banku sektorā, dzied korī. Brīvajā laikā patīk darboties dārzā, pastaigāties gar Daugavu, sēņot un ziemā slēpot.

Dace Žibala, kapteines māsa. Absolvējusi Latvijas Universitātes Svešvalodu fakultāti. Strādā Rīgas Stradiņa universitātē. Darba ikdiena  paiet daudzo kultūru vidē, palīdzot ārvalstu studentiem apgūt latviešu valodu. Brīvais laiks rit dabā, apceļojot un iepazīstot tuvākas un tālākas zemes- vēlas pabūt valstīs, no kurām nāk viņas studenti.

Eduards Brūniņš, kapteines dzīvesbiedrs. Studējis Rīgas Politehniskā institūta Ķīmijas tehnoloģiju fakultātē. Intereses ļoti daudzpusīgas, piemēram, neliek mierā jautājums – vai uz Marsa ir dzīvība, kas atrodas aiz Visuma robežām? Interesē zinātnes jaunumi, kā arī militārās tēmas.


Vjačeslavs Aprups, komandas kapteinis, ķirurgs-traumatologs no Krāslavas. Brīvajā laikā glezno, veido koka traukus, mēbeles un dejo tautas dejas. Patīk draugus un radus apdāvināt ar saviem rokdarbiem. Interesējas par vēsturi, prātu asina, risinot krustvārdu mīklas.

Juris Aprups, kapteiņa jaunākais brālis, ir anesteziologs jau 30 gadus. Ārpus darba labprāt ceļo, vasarā makšķerē. Pabijis visās erudīcijas spēlēs Latvijā, lai sevi pārbaudītu un gūtu jaunas zināšanas.

Viktors Aprups,  kapteiņa  vecākais brālis. Inženieris, kuram izteikti tehnisks prāts, ir apdomīgs, ar dzīves  moto „lēnāk brauksi, tālāk tiksi”. Brīvajā laikā nododas makšķerēšanai un riteņbraukšanai.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 21. jūnijs. Pirmais pusfināls

V.I.P.

V.I.P. 7. jūnijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 31. maijs. Otrais pusfināls

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 7. jūnijs. Fināls

V.I.P.

V.I.P. 24. maijs. Pirmais pusfināls 2

V.I.P.