• Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
  • Vārda diena: Varis, Eduards, Edvards, Edvarts
  • Rīgā +14.3°C, D vējš 4m/s, 753mm Hg, 70%
LSM Bērnistaba

10. marta «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Ja dzīves sākumā mums būtu iespēja izvēlēties savu scenāriju, tad mēs visi būtu veseli, laimīgi un nodrošināti. Tomēr realitātē ir situācijas, kad dzīve apmet kūleni un mums nākas uzņemties atbildību par smagi slimu bērnu vai  citu tuvinieku aprūpi.

10. marta raidījumā saruna ar mācītāju Linardu Rozentālu un četru bērnu mammu, etnomūziķi Birutu Ozoliņu par to, kā izcīnīt cīņu sevī starp taisnības un netaisnības meklējumiem likteņa vai Dieva scenārijā? Kur smelties fiziskus un garīgus resursus, lai turpinātu dzīvot arī tad, kad viss šķiet bezcerīgi?

Videostāsts par Jolantu Kalniņu, 13 gadīgā Roberta mammu. Robis, kā viņu sauc mamma, ir  īpašs bērniņš. Robim ir smagi kustību un garīgās attīstības traucējumi. Kāda ir ikdiena ar šādu bērnu, sabiedrības attieksme un kāpēc viņa pēc zēna  piedzimšanas izvēlējas Robi aprūpēt pati.

Komentāri (1)

Tatjana Kristovska
Ģimenē piedzimst kropls bērns, ja dzimtas locekļi iepriekšējās paaudzēs nav sūdzējuši grēkus. Šis invalīdiņš atstrādā dzimtas grēkus.
Patreiz tā iet arī ar mūsu valsti. Nav izsūdzēti grēki par mūsu sadarbību ar Ļeņinu, mūsu čekistiem un sarkanajiem strēlniekiem. Par iepriekšējo paaudžu grēkiem jāmaksā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

19. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs
Anotācija

26. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Edvīns Paškovskis: „Tu mani izārstēji”

Saknes debesīs
Anotācija

19. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs