Latvijas hokeja virslīga. "Prizma/IHS" 12:4 HK "Zemgale/LLU"

«Zemgale»/LLU aizvadīja lielisku spēles sākumu, sešu minūšu laikā gūstot četrus vārtus un 11. minūtē panākot jau 4:0. Pirmo ripu pusminūti līdz vairākuma beigām iemeta Aleksandrs Visockis, 34 sekundes vēlāk pārsvaru dubultoja Aleksandrs Pavļenko, bet līdz perioda vidum vēl pa vārtiem guva Vladislavs Adeļsons un Jegors Kurbatovs 4:0. Pēc pusotras minūtes pirmos vārtus mājinieku labā iemeta Kārlis Tiltiņš, perioda beigās Sandis Grīnbergs izmantoja lielo vairākumu pieci pret trim 2:4, tomēr otrās trešdaļas pirmajā pusē «Zemgale»/LLU ar diviem vārtiem 69 sekundēs apslāpēja "Prizmas/IHS ofensīvu – savus pirmos vārtus spēlē guva arī Daniels Goršānovs un Gatis Sprukts 6:2. Trešās trešdaļas ievadā viesi divarpus minūtēs guva iemeta vēl četrus vārtus 10:3 un visā spēlē dominēja ar 12:4.