LBL bronzas sērijā BK "Ogre" ar 82:81 uzvar "Liepāju" un pagarina sēriju

Latvijas basketbola līgas izslēgšanas spēļu turnīrā šovakar Ogres 1. vidusskolā aizritēja bronzas sērijas trešā spēle. Par aizraujošo sēli no Ogres ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Jau no pirmajām sekundēm varēja redzēt, ka Ogrei nav, kur atkāpties, jo vēl viens zaudējums nozīmētu sezonas beigas un 4. vietu. Mājiniekiem sešu punktu izrāviens sākumā deva vadību. Uzbrukumā izcēlās Kārlis Apsītis, mājiniekiem pat plus 8.

Pēc mazā pārtraukuma Liepāja sakārtoja aizsardzību, uzbruka ļoti ātri, veica 7 punktu izrāvienu un pārņēma vadību. Tad spēle punkts punktā, bet ceturtdaļas izskaņā emocionālie mājinieki veica 9 punktu izrāvienu. Atpūtā ejot Ogre priekšā 50 pret 44.

Pēc pārtraukuma spēle kā šūpolēs, vairākas vadības maiņas, liela cīņa un spēle punkts punktā. 4. ceturtdaļas vidū Ogre sasniedza 5 punktu handikapu, bet tālāk liepājnieki viņus nelaida. Mača izskaņā pie mīnus divi aizsardzībā skaists bloks Kārlim Šiliņam, bet pēc tam uzbrukumā iespēju izlīdzināt rezultātu Liepāja neprata izmantot. Galu galā minimāla uzvara Ogrei 82-81 un sērija turpināsies.

Vērtīgākais spēlētājs laukumā Kristaps Dārgais viņam double-double gūti punkti un atlēkušās bumbas.