• Ceturtdiena, 2020. gada 20. februāris
  • Vārda diena: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Rīgā +5.7°C, DA vējš 0.9m/s, 761mm Hg, 72%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 10. jūnijs

V.I.P.

Sezonas izskaņai tuvojoties, mēs drīkstam sev uzsit uz pleca un teikt, ka erudīcijas spēli spēlē visā Latvijā un to nedara vien, skatoties televizoru, bet arī klātienē spēles laukumā. Šoreiz pie Uģa Joksta  divas komandas no Ziemeļvidzemes Gulbenes puses, abu kodolu veido ģimenes saites. Gatis Rikveilis uz spēli atbraucis ar dēliem, bet Linda Oņiskiva ar dēlu un brāli.

Dalībnieki:

Gatis Rikveilis, komandas kapteinis. Biedrība «Gulbenes Buki», valdes priekšsēdētājs, Gulbenes novada sporta komisijas priekšsēdētāja vietnieks. Šobrīd darbojas sporta nozarē, aktīvs, erudīts un entuziasma pilns. Ģimenes cilvēks, laimīgs, kad kopā ar dēliem uzspēlē basketbolu vai citādi kopā atpūšas..

Reinis Rikveilis,  kapteiņa jaunākais dēls. Aktīvs jauns cilvēks, liels sporta piekritējs, nekad nelaidīs garām iespēju pasportot. Sevi raksturo kā  mērķtiecīgu un muzikālu cilvēku. Ja sācis ko darīt, vienmēr novedīs to līdz galam. Guvis TV pieredzi arī spēlē «Gudrs, vēl gudrāks».

Nauris Rikveilis, kapteiņa dēls. Vienmēr gatavs riskam un jauniem izaicinājumiem. Labprāt izzina jaunus apvāršņus. Sevi raksturo kā komandas spēlētāju gan sportā, gan darbā. Pārstāv komandu «Gulbenes Buki».

 

Linda Oņiskiva, komandas kapteine. Dzīvo un strādā Gulbenes novada Lizumā .ir audžumamma ar 15 gadu stāžu. Interesē vēsture un kultūra, iespēju robežās cenšas apmeklēt teātra izrādes, lasa un ceļo. Brīvajā laikā uzspēlē dambreti.

Jānis Krakops, kapteines brālis, nodarbināts poligrāfijas nozarē. Ir jau reiz  piedalījies erudīcijas projektā citā televīzijā. Patīk sports, īpaši sporta spēles, interesē vēsture un ģeogrāfija, patīk ceļot.

Dāvis Oņiskivs, kapteines dēls, šobrīd  Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 12. klases izlaiduma gaidās, interesē tehnika un sports. Nākotnes plāni saistās ar medicīnu vai inženierzinātnēm Labprāt piekrita piedalīties spēlē, jo domā, ka komanda ir pietiekoši varoša šim izaicinājumam.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 24. februāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 4

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 17. februāris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts. Fināls 1

V.I.P.