• Svētdiena, 2021. gada 28. februāris
  • Vārda diena: Skaidrīte, Justs, Skaidra
  • Rīgā apmācies, +2 °C, DR vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

«Smalkais stils» 17. - 24. sērija

Smalkais stils

Pirmdiena, 10. jūlijs

17. sērija

Ričardam pienākusi pēdējā darba diena – viņš dodas pensijā. Turpmāk viņu gaida mierpilnas dienas mājās ar Hiacinti. Taču viņš pat nenojauš, ka Hiacinte gatavo pārsteigumu. 

18. sērija

Ričards joprojām nespēj sarast ar savu pensionāra dzīvi. Hiacintei turpretī šķiet ārkārtīgi aizraujoši visi pasākumi, kuros nu abi laulātie var iesaistīties kopā. Bruņojusies ar karti, Hiacinte ved Ričardu pa dzelzs laikmeta pēdām, apgūstot vietējo kultūru un vēsturi.

 

Otrdiena, 11. jūlijs

19. sērija

Hiacinte uzaicinājusi uz tēju padomnieci Njūdžentas kundzi. Viņas mērķis ir iekļūt padomnieces vadītajā komitejā, tāpēc kopā ar Lizu Hiacinte kaldina plānus, kā atstāt iespaidu uz padomnieci. Diemžēl smalko tējas dzeršanu kārtējo reizi izjauc Hiacintes visai prastie ģimenes locekļi.

20. sērija

Hiacinte nopietni gatavojas izstādes atklāšanai, uz kuru saņēmusi ielūgumu. Vispirms gan viņai, gan Ričardam jāgūst labāks priekšstats par mākslu un jāprot novērtēt mākslas darbus. Tāpēc Ričards tiek aizsūtīts uz vietējo bibliotēku, lai smeltos gudrības mākslas grāmatās. Pati Hiacinte vairāk uzmanības pievērš izstādes atklāšanai piemērota tērpa un cepures izvēlei.

 

Trešdiena, 12. jūlijs

21. sērija

Ričards iet pensijā, un darbabiedri viņam uz atvadām uzdāvina videokameru. Hiacintei rodas spoža doma – Ričardam nepieciešams jauns vaļasprieks. Amatieru filmu veidošana, neapšaubāmi, ir labs variants! Kā parasti, pašam nabaga Ričardam nav nekādas teikšanas. 

22. sērija

Hiacintes plānus apmeklēt izstādi pēkšņi izjauc ziņa par to, ka papiņš sadomājis iestāties franču leģionā. Roza un viņas jaunais kavalieris nolemj sākt pakaļdzīšanos. Kā vienmēr, papiņš sataisa troksni un sagādā lielu kaunu Hiacintei.

Ceturtdiena, 13. jūlijs

23. sērija

Hiacinte un Ričards grib pavadīt nedēļas nogali jahtu braucienā. Liela ir viņu vilšanās, kad jahtas vietā viņi ierauga mazu, sagrabējušu laiveli. Viņu mēģinājumi irties uz priekšu pa straumi beidzas ar katastrofu.

24. sērija

Hiacinte vēl arvien cenšas atrast nodarbi, ar ko Ričards varētu aizpildīt pensijas gadus. Varbūt viņš varētu kļūt par izpilddirektoru? Hiacinte Ričardam ir noskatījusi vakanci saldētās pārtikas kompānijā. Lai atstātu iespaidu uz firmas vadītāju, Hiacinte izgudrojusi viltīgu plānu, kurā iekļauts arī Onslovs un golfs.

 

 


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Smalkais stils» 25. - 32. sērija

Smalkais stils
Anotācija

«Smalkais stils» 9. - 16. sērija

Smalkais stils
Anotācija

Situāciju komēdija. «Smalkais stils» 1. - 8. sērija

Smalkais stils