Otrdiena, 9. oktobris

16. sērija

Notiek gatavošanās konkursam «Ideālā ģimene». Dāvids nonāk dilemmas priekšā, ar kuru no meitenēm braukt uz koncertu Tallinā- ar Samantu vai Martu. Kristapam aizvien vairāk iepatīkas Rūta. Anete un Lauris melo viens otram un izliekas, ka viņiem ir ideāla saskaņa ar otrajām pusītēm- Oskaru un Kristīni. Dāvids pirmo reizi dzīvē priecājas par skandālu ar neapmierinātu klientu. Astrīda atklāj Kristapa noslēpumu un līdz ar to apdraud konkursa norisi.

Trešdiena, 10. oktobris

17. sērija

Notiek konkursa «Ideālā ģimene» filmēšana. Marta un Samanta sadraudzējas un nolemj noskaidrot, kādi ir Dāvida nodomi attiecībā uz viņām. Dāvids melo gan Martai, gan Samantai. Abas meitenes nolemj viņu pārmācīt. Zuraba aizrautīgais tosts sagādā nepatīkamus brīžus viņa ģimenei. Emīlija pirmo reizi dzīvē spēlē galda tenisu. Anete dodas vakariņās ar režisoru Raimondu. Lauris viņai atriebjas, uzaicinot vakariņās operatori Daci.

Ceturtdiena, 11. oktobris

18. sērija

Turpinās konkursa «Ideālā ģimene» filmēšana. Dāvidam un Martai konkurss nepatīk, un viņi nolemj filmēšanu izjaukt. Gustavs un Sofija ciemojas dzīvnieku patversmē pie Emīlijas un atnes no turienes mājās kaķēnus. Irīna atrod iemeslu, lai pabūtu divatā ar Lauri. Sofija aizbēg no mājām, un ģimenes apvienojas, lai viņu atrastu. Filmēšanas grupa ir šokā par Dāvida un Martas rīcību. Lauris ir pārliecināts, ka pavadīs nakti kopā ar Aneti viņas guļamistabā.