10. jūlijs, pirmdiena

11. sērija

Rike cenšas pierunāt Betiju pavadīt vairāk laika kopā ar Dāvidu un ļauties jaunai mīlestībai, Betija vēl aizvien šaubās un domā par Franku. Pēc neveiksmīgās operācijas dakteris Pauls Ekarts nespēj atbrīvoties no vainas sajūtas un šaubās par savas profesijas izvēli. Profesors fon Arnštets uzaicina Ekartu asistēt citā operācijā. Pauls ir spiests izlemt, vai pienācis laiks beigt ārsta karjeru. Mija saņem ziņu no mantojuma tiesas pārstāves Heikes Štarkas, ka attāls tēvocis Kanādā novēlējis viņai lielu naudas summu. Slimnīcā Heike piedzīvo elpas trūkuma lēkmi un ir spiesta uzturēties stacionārā. Mija atklāj, ka sievietei ir sarežģītas attiecības ar māsasmeitu Karo, un nolemj abām palīdzēt. Rike uzņem nodaļā dīvainu pacientu, kurš nespēj atraut skatu no šaha spēles savā planšetē. Dakteris Valdens atpazīst jaunajā vīrietī savu tiešsaistes šaha spēļu partneri.

11. jūlijs, otrdiena

12. sērija

Profesors fon Arnštets atgriežas galvenā ārsta amatā un pievēršas ikdienas darbiem Karla klīnikā, tomēr attiecības ar Nadiru Abasu aizvien ir sarežģītas. Viņš nespēj piedot Nadirai klusēšanu daudzu gadu garumā. Konrāds gatavo Mehthildei skaistu bildināšanas pārsteigumu. Māsiņas Ava un Mija dodas Konrādam palīgā, jo viss, kam viņš pieķeras, draud izjukt. Pēc smaga negadījuma klīnikā nogādā Patriku Klauzenu. Vīrietim ir norauti rokas pirksti. Veicot izmeklējumu pirms operācijas, profesors fon Arnštets atklāj Patrika rokā šautu ievainojumu ar iestrēgušu lodi. Patriks baidās atklāt patiesību par ievainojumu, jo tā var sagraut visu viņa līdzšinējo dzīvi.

12. jūlijs, trešdiena

13. sērija

Jaunā paciente Džesika Ādlere apsūdz Lūkasu. Viņa apgalvo, ka cietusi no seksuālās uzmākšanās. Lūkasa draudzene Sofija notic jaunajai sievietei un izsaka Lūkasam pārmetumus. Pēc Kanādas tēvoča mantojuma saņemšanas Mijai Austrijā atrodas jauns brālēns Kilians. Puisis ierodas Karla klīnikā apciemot Miju. Betijai rodas aizdomas, ka Kilians ir iekārojis Mijas mantojumu. Betija ar Dāvidu nolemj viņu pārbaudīt. Bridžeta Hogana ir pēdējos grūtniecības mēnešos un tiek ievesta Karla klīnikā ar spēcīgām krampju lēkmēm, jauno sievieti pavada brālis Henrijs un viņa sieva Sīna. Henrijs atklāj ārstiem, ka Bridžeta ir viņa gaidāmā bērna surogātmāte. Bridžetas veselības stāvoklis kļūst ļoti nopietns. Sīna lūdz ārstiem vispirms glābt bērna dzīvību.

13. jūlijs, ceturtdiena

14. sērija

Lūkass ir vīlies Sofijas attieksmē, abi pašķiras. Sofija nevēlas atteikties no abu draudzības un izstāsta Lūkasam, kas ar viņu atgadījās Berlīnē, pirms viņa pārcēlās uz Karla klīniku Āhenē. Dāvida dzīvoklī notikusi ūdensvada avārija. Betija piedāvā viņam uz laiku pārcelties pie sevis, bet tad izrādās, ka Dāvida dzīvokļa remonts nebeigsies tik ātri un Betijai jārēķinās ar ilgstošāku kopdzīvi. Pēc avārijas klīnikā nogādā jaunu pāri Benno un Milliju. Benno slēpj no ārstiem nopietnu saslimšanu un tādējādi pakļauj riskam arī Millijas dzīvību. Ciemos pie brāļa Safija ierodas Avas tante Hatiče. Sieviete ir dzīvesprieka pilna un vēlas baudīt atkalsatikšanos ar tuviniekiem, bet Ava pamana izmaiņas tantes izskatā un liek viņai pārbaudīt veselību. Dakteris Ekarts uzstāda Hatičei diagnozi, kas liks mainīt viņas līdzšinējo dzīvi.

14. jūlijs, piektdiena

15. sērija

Dāvids pārceļas uz dzīvi pie Betijas. Abi izbauda kopābūšanu un jūtas laimīgi, līdz mirklim, kad Karla klīnikā ierodas Franks Šterns. Sofija gatavojas kārtot medmāsas noslēguma eksāmenu. Profesors fon Arnštets vēlas perfekti sagatavot savu meitu eksāmenam. Sofija sāk justies nedroši un beigās bēg no sava tēva. Veiksmīgajam uzņēmējam Martenam Vankem tiek uzstādīta nopietna diagnoze. Vīrietis baidās no nāves un nolemj mainīt savu attieksmi pret sievu Hillu, kura visu dzīvi pakļāvusies vīram, bet nu nolēmusi iet savu ceļu. Klīnikā ieved jaunu puisi Sašu Rīpendorfu ar lauztām pēdām pēc kritiena no balkona. Avai uzreiz rodas aizdomas, ka Saša nestāsta patiesību un ir savainojies pēc neveiksmīgas zādzības. Pūlas kundze aizliedz Avai veikt izmeklēšanu un liek Mijai pieskatīt draudzeni.