• Svētdiena, 2020. gada 20. septembris
  • Vārda diena: Marianna, Ginters, Guntra
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mana vienīgā» 124. - 128. sērija

Mana vienīgā

Pirmdiena, 10. augusts

124. sērija

Inspektore Laura mēģina sasaistīt Ramiru ar kādu noziegumu, kas noticis pirms vairākiem gadiem, un pierādīt, ka viņš ir vainīgs arī Fransiškas izvarošanā. Tikmēr Fransiška dzīvo pie Rafaelas un atsakās atgriezties mājās. Rauls ierosina Marai veikt paternitātes testu. Neuza liecinieku klātbūtnē uzrīko kārtējo scēnu un nosauc viņu par slepkavu.

Otrdiena, 11. augusts

125. sērija

Pilāra sper izmisīgus soļus, lai panāktu, ka Fransiška atgriežas mājās, taču rezultāts ir gluži pretējs. Konša priecājas, ka Enrike ir nelokāms pret Mito un grib izslēgt viņu no savas dzīves, bet tad Mito nāk klajā ar satriecošu paziņojumu. Pēc sarunas ar Bertu Žoržam rodas aizdomas, ka Pilāra ir viņam neuzticīga.

Trešdiena, 12. augusts

126. sērija

Pēc sarunas ar savu māti Patrīsija nolemj pamest Bīnu vienu un pārcelties uz Londonu. Ramiru mēģina iebiedēt inspektori Lauru, cerot, ka viņa pārstās viņu vajāt. Taču tad Laura no sava kolēģa uzzina, ka sūdzību dēļ viņa ir atstādināta no izmeklēšanas. Enrike izstāsta Konšai par Mito paziņojumu, ka viņa gaida bērnu, bet Konša ir pilnīgi droša, ka tā ir kārtējā viltība, lai noturētu Enriki. 

Ceturtdiena, 13. augusts

127. sērija

Rauls pamana, ka viņa mājā kāds ir ielaidis indīgu čūsku. Viņš tur aizdomās Neuzu un domā, ka viņai maksā Luena. Tikmēr visi pamazām sāk zaudēt ticību Bīnu stāstiem par to, ka Rauls ir slepkava. Bīnu nolemj pats doties Izauriņas meklējumos. Pēc dīvainas ainas „Hamburgeru bārā” Santjagu rodas aizdomas, ka vīrietis, kurš uzbruka Fransiškai, ir viņas bijušais puisis Žuans Marija.

Piektdiena, 14. augusts

128. sērija

Konša un Enrike saņem neapgāžamu pierādījumu tam, ka Mito ir stāvoklī. Izabela „Hamburgeru bārā” uzklūp Anas Marijas klientam, domājot, ka viņam ir romantiskas attiecības ar viņas meitu, un Ana Marija iekuļas nepatikšanās. Kamēr Bīnu dodas uz Madridi meklēt sievu, Neuza pārliecina Luišu, ka Rauls tiešām apdraud Maras dzīvību.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 153. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 152. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 151. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 150. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls (7+) 149. sērija

Mana vienīgā