• Pirmdiena, 2019. gada 26. augusts
  • Vārda diena: Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs
  • Rīgā +17.1°C, DA vējš 1.3m/s, 770mm Hg, 69%
LSM Bērnistaba

V.I.P.

V.I.P.

Kopā ar erudīcijas spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» komandu domāsim līdzi, meklēsim atbildes uz āķīgiem jautājumiem un mudināsim arī jūs piedalīties spēlē. Arī šī vakara sešiem erudītiem šī būs pirmā reize, kad uz erudīcijas jautājumiem nāksies atbildēt prožektoru gaismās. Spēles vadītājs Uģis Joksts jautās par «Grammy» ieguvējiem, par pirmo  Latvijas valsts prezidentu, par pundurplanētām un brāļiem Kaudzītēm.

Dalībnieki:

Ieva Orleāne, komandas kapteine, angļu valodas speciāliste, angļu filoloģe. Patīk būt kopā ar draugiem, aizrāvusies ar kūku cepšanu un lasīšanu.  Neatsakās arī no gleznošanās priekam un dažādiem rokdarbiem.

Juta Bērziņa-Zīle, kapteines draudzene, kopš pieteikšanās spēlei pagājis laiks. un Jānis kļuvis no drauga par vīru. Juta ir čelliste, viņai  maģistra grāds čella spēlē un maģistra grāds pedagoģijā, strādā Pāvula Jurjāna mūzikas skolā. Brīvajam laikam- literatūra, kino, rokdarbi.

Jānis Zīle, kapteines draugs. Jānim ir augstākā tehniskā izglītība, ko liek lietā akciju sabiedrībā «Rīgas siltums». Jāni iepriecina pārgājieni dabā, īpaši, ja tos var apvienot ar vēstures izzināšanu, jaunu sajūtu un faktu apgūšanu. Protams, daudz lasa!

Dace Spaliņa, komandas kapteine, juriste,  bijusī  kolēģe pārējiem komandas dalībniekiem. Dacei ir laba humora izjūta, patīk pavadīt laiku kopā ar tuviem cilvēkiem, iepriecina atpūta pie dabas un suņi.

Kārlis Piģēns, kapteines kolēģis Ekonomikas ministrijā, ir mērķtiecīgs un erudīts, patīk pavadīt laiku  dabā, gandarījumu sagādā  pārgājieni un riteņbraukšana.

Haralds Skarbnieks,  darba kolēģis pārējiem komandas dalībniekiem. Haralds ir erudīts cilvēks, patīk dažādas intelektuālās spēles un aktīvs dzīvesveids – riteņbraukšana, skvošs.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

JAUNA SEZONA! «V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts»

V.I.P.

V.I.P. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 10. jūnijs

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 17. jūnijs

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts.

V.I.P.