• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Futbola algoritms

Futbola algoritms

Latvijā ar futbolu nodarbojas vairāk nekā 10 tūkstoši jauniešu, tomēr nav noslēpums, ka par profesionāļiem kļūst tikai maza daļa no viņiem. Futbolista karjera apstājas lielās konkurences, motivācijas trūkuma, kā arī citu faktoru dēļ. «Futbola Algoritms» ir sava veida mēģinājums atrast tās nianses un faktorus, kam ir jāpiepildās, lai sapnis par profesionāļa karjeru būtu reāls vismaz «uz papīra».

Dokumentālā filma stāsta par četriem jauniem futbolistiem no četrām dažādām pilsētām. Viņus vieno mīlestība pret futbolu, kā arī fakts, ka 2015. gada beigās viņi tikās aci pret aci turnīrā «SKF Meet The World» Staicelē. Filmas fokusā ir četras U-14 vecuma futbola komandas: FS «Metta», BFC «Daugavpils», FK ”Tukums-2000” un FK Liepāja/LSSS.

 Galvenais filmas vēstījums ir tāds, ka jaunam futbolistam augot un attīstoties, ir jāpievērš uzmanība vairākiem svarīgiem aspektiem. Filmai ir pamācošs raksturs, un ne tikai jauniem futbolistiem, bet arī viņu vecākiem, kuri dažreiz traucē sava bērna sporta gaitām. Ar saviem padomiem dalās tādi Latvijā pazīstami futbolisti kā Aleksandrs Cauņa, Māris Verpakovskis un Kristaps Blanks.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Futbola algoritms 1

Futbola algoritms