• Trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs
  • Vārda diena: Cecīlija, Cilda
  • Rīgā migla, +18 °C, D/DR vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Gints Jēgermanis pret Otto Ozolu

1:1

Vērojot Katalonijas neatkarības referendumu un policijas brutalitāti, Eiropas Savienības reakcija ir maksimāli atturīga - tā ir Spānijas iekšējā lieta. Bet vai Latvija nenodod savus ideālus? Kāpēc Katalonija nav okupētā Latvija? Pieredzējis diplomāts, Ārlietu ministrijas komunikācijas direkcijas vadītājs Gints Jēgermanis un publicists Otto Ozols 1:1. 

Komentāri (2)

Haralds Degis
1. ES pamauzdevums dibināšanas brīdī bija - nodrošināt mieru noteiktā teritorijā. Manās acīs neviens vairs šo ES pamatdomu neņem vērā. Jebkurš konflikts mazā mērogā var ietekmēt arī pārējos. Jā tas skar Spānijas iekšieni, bet ja tur izvēršas savstarpējais kariņš? Bēgļi, humānā palīdzība un viss kas cits attieksies jau uz dalībvalstīm. Un galvenai ir - nav nodrošināts iekšējais līdzsvars un situācija, lai savstarpējais kariņš nesāktos...
2. Kas tad ir eiropeiskā demokrātija? Vai demokrātijas vārdā kāds var apspiest cilvēku grupu jo sevišķi pēc nacionālās pazīmes? Tad jau Dzintaram visas rokas vaļā - demokrātijas vārdā var pulcināt lojālās policijas vienības un atbrīvot Sarkandaugavu vai Moskačku no citvalodīgiem!!! Te atkal ES dalībvalstīm būtu jāsatraucās, jo šāds demokrātijas paraugs ir bīstams. Ir jāpanāk, ka Spānija respektē tomēr pēc citu domām demokrātiskas izpausmes.
Gita Morris Vāgenheima
Kā saprast - "Kāpēc Katalonija nav okupētā Latvija"? - Un, vai Eiropas Savienības "maksimāli atturīgo reakciju" uz Katalonijas neatkarības referendumu, nebūtu prātīgāk aicināt komentēt Eiropas komisāru SOCIĀLĀ DIALOGA jautājumos, Valdi Dombrovski?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Imants Lancmanis

1:1

1:1 Gundars Rēders: Gatis Eglītis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Gatis Eglītis

1:1

1:1 Gundars Rēders: Egils Levits 2

1:1